آنجلو پیرو قدیمی نیویورک پست pressman, مرده از coronavirus در 87

آنجلو پیرو یک دیرین نیویورک پست pressman و کره جانباز سالگی به علت عوارض ناشی از کوروناویروس. او 87.

پیرو خدمت در نیروی هوایی در طول جنگ در شبه جزیره کره. او به عنوان “سخاوتمندانه” و “معشوق” توسط خانواده و دوستان خود را در Zhongdong تپه محله.

“او مانند شهردار گفت:” Concetta پیرو خود را از 61 سال است. “بسیار کاریزماتیک — همه او را دوست داشتم.”

پیرو همیشه دیده ورزشی خود را جانباز درپوش عمل در جامعه محلی تئاتر است. مورد علاقه خود را نقش افسر Krukpe در “داستان وست ساید” با توجه به اگهی در استاتن آیلند پیشبرد.

او همچنین به طور فعال درگیر در محله سنت آن کلیسا که در آن خدمت کرده بود به عنوان رئیس جمهور از پدر باشگاه در کلیسا و داوطلب به عنوان مربی تیم سافت بال.

“آنجلو شد محبوب در جامعه ما به خاطر او زندگی می کردند زندگی خود را برای دیگران” گفت: پدر شادی Mampilly کشیش سنت آن است. “او تا به حال ایمان به خدا و ایمان در جامعه و ایمان بيشمار خود است که او قادر به انجام کاری خوب است. و او آن را انجام داد.”

پیرو بود pressman برای مجله آمریکایی روزنامه و پیوست این پست و پس از آن توقیف در سال 1966. عضو فعال NY روزنامه Pressmen را اتحادیه پیرو مشغول به کار در طبقه اول مطبوعات در پست قبلی ستاد در 210 خیابان جنوبی.

پیرو درگذشت دوشنبه در استاتن آیلند. به دلیل تست مثبت برای coronavirus پیرو خانواده شده است و قادر به برگزاری یک مراسم تشییع جنازه مناسب.

Concetta گفت که او قادر به بازدید آنجلو در بیمارستان در روز نهایی خود را. او تا به حال به قرنطینه خودش همراه با اعضای خانواده اش به این دلیل که آنها در تماس نزدیک با آنجلو قبل از او در بیمارستان بستری شد برای مراقبت از.

یک روز صبح از بیمارستان Angelo چپ Concetta صوتی پس از او از دست رفته خود تماس بگیرید.

“که همه من را به عنوان بزرگداشت” او گفت:. “من می توانید گوش دادن به آن را هر زمان که می خواهید بر روی دستگاه پیغام گیر.”

“او گفت:, ‘کانی که در آن جهنم هستند بله!?” Concetta گفت. “من آن را دوست دارم. من خیلی خوشحالم که من نه جواب تلفن. آن را احساس می کند مانند او حق در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de