طرفداران حیوانات اعتراض SeaQuest در نیوجرسی بازار بیش از اتهام سوء استفاده

طرفداران حیوانات در حال لود برای خرس به تعطیل یک حیوان عجیب و غریب محوطه داخل نیوجرسی بازار.

هفته گذشته یک undercover پست تیم بازدید SeaQuest در وودبریج مرکز که تحت مجوز از دولت بخش ماهی و حیات وحش است. آن لوایح خود را به عنوان یک “باغ وحش نوازش آکواریوم تغذیه تجربه!”

این شهر پکن اردک ور رفته از طریق آب تیره که شبیه آن را تا به حال نشده است تمیز پس از سال خوک.

ترین نمایشگاه به حال طبقه بتنی و فاقد هر گونه آموزشی “بایدها و نبایدها” علامت.

در “Parakeet بهشت” کاربران جوان و پیر داده می شود آسیاب و دانه به نگه دارید که جذب گروهی از 120 گرسنه — فعالان می گویند “گرسنگی” — مرغ عشق. یک کارمند دستور بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به ماندن نشسته بر روی نیمکت و اسلاید خود را سر پا, بنابراین به عنوان به نه کدو scurrying پرندگان استرالیا.

12-پا پایتون به نظر می رسید بیش از حد بزرگ برای آن محوطه است.

یک گروه ترکیبی “Bengal cats,” اعتراف یک کارمند “می تواند نیش می زنند و آنها را خراش.” بچه ها که همیشه باقی می ماند نشسته بودند در پنجه-طول housecat به اندازه حیوانات.

هفته گذشته 35 معترضان نشان داد تا خارج از مرکز به تماس توجه به شرایط نا مناسب برای مرغ و ماهی یا گربه سانان.

“حیوانات تعلق ندارد در یک مرکز خرید” fumed ویتنی Malin, جنوبی, نارنجی, N. J. که شروع به درخواست آنلاین برای شاتر در وودبریج SeaQuest است که به دست آورد حدود 14000 امضا. “این نیست ، آنها در حال بهره برداری حیوانات برای سرگرمی به پول است.”

Manta ray
J. C. برنج

Malin تشبیه SeaQuest که باز در اواخر ماه نوامبر به یک “Chuckie پنیر با زنده و واقعی حیوانات.”

دنیس مورگان سیرویلل, N. J., اجرا می شود, Facebook صفحه تعطیل SeaQuest.

“من متوقف نخواهد شد تا زمانی که SeaQuest تعطیل است و بیش از همه امریکا گفت:” این پست.

SeaQuest به نظر می رسد برای تولید زوزه اعتراض در همه جا آن را قرار می دهد پایین سهام. این هشت مکان در ایالات متحده آمریکا

در Littleton, Col. آن نکرد دو دولت حیوانات-بازرسی ایمنی و موضوع از یک مخفی تحقیقات محلی فاکس نیوز وابسته که “یک تیره مخزن رفتن را از طریق یک باکتری بلوم; بد بو گه محوطه از جمله capybara قلم و فرار مارمولک سرگردان طبقه بتنی با رم مشتریان هیجان زده و تهدید ایمنی آن است.” در Lynchburg, Va., ساکنان درخواست برای جلوگیری از SeaQuest از باز کردن.

در Jan. 2 بز از هرج و مرج تایید وودبریج محل بسته شده بود آن بز نمایشگاه و تسلیم کورا Roxy و استلا به گروه غیر انتفاعی. سه نفر در حال حاضر ساکن در یک بز پناهگاه در Hunterdon County است.

دو ایالت پناهگاه آماده به SeaQuest خود را تسلیم بی مو, خوکچه هندی و Silkie جوجه.

وینس Covino, آکواریوم را مالک و مدیر عامل شرکت در دفاع از باغ وحش خود را به پست گفت: “همه نمایشگاه ها به طور منظم بازرسی توسط بسیاری از فدرال و ایالتی و محلی و نهادهای نظارتی. محلی دارای مجوز دامپزشکی نظارت بر کار یک تیم از ده ها تن از زمان کامل دوستداران حیوانات برای اطمینان از تمام حیوانات دریافت تمام غنی سازی تغذیه و مراقبت های مناسب خود را به خوبی بودن.”

سخنگوی وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست گفت: این سازمان “صادر کرده است هیچ جریمه و یا نقض به SeaQuest for گونه مدیریت توسط بخش ماهی و حیات وحش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im