صاحب Ann Taylor و زیر شیروانی قرار دادن دارایی های بیشتری در بلوک به عنوان تلاش خود را به نوبه خود سود از این پست یاد کرده است.

Ascena خرده فروشی گروه, که همچنین عمل لین برایانت و کاترین فروشگاه فروش آن وسیع, 20 هکتار ستاد در مهوه NJ — آخرین در یک رشته از تسمه سفت حرکت می کند.

صنعت منابع می گویند درآمد حاصل از فروش 195,000 فوت مربع ستاد که در خانه های دو ساختمان یک مرکز تناسب اندام, کافه تریا و پاسیو در فضای باز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به این شرکت پرداخت آن قابل ملاحظه 1.3 میلیارد دلار در بدهی.

تصمیم به فروش مجتمع اداری “گام دیگری در تلاش های ما به اندازه حق ما اثرات و ساختار هزینه به پشتیبانی قوی تر و متمرکز و بیشتر سود آور کسب و کار” یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد.

سال گذشته Ascena که شکست خورده است و به نوبه خود یک سال کامل از سود پس از سال 2014 توقیف 650 Dressbarn فروشگاه ها به فروش می رسد و اکثریت سهام آن Maurices تخفیف های زنجیره ای برای $300 میلیون.

در ماه دسامبر را اعلام کرد 1-برای-20 معکوس سهام تقسیم برای جلوگیری از بودن د-ذکر شده از بازار بورس نزدک که در آن سهام خود را در حال حاضر تجارت برای $4.75 یک سهم از زیر $1 به اشتراک بگذارید.

شرکت خواهد نقل مکان به منطقه دیگر در نیوجرسی باید آن فروش مجتمع سخنگوی اضافه شده است. Ascena منتقل شده به دولت از هنر ساختمان در سال 2014 که در آن بسیاری از آن مدیریت ارشد و سابق Dressbarn کارکنان مشغول به کار است.

از ان Inc کسب و کار که آن را به دست آورد برای $2.2 میلیارد دلار در سال 2015 همچنان به کار در خارج از 7 میدان تایمز که در آن آن را به حال شده است قبل از خرید. Ascena تمدید اجاره نامه وجود دارد برای 300 ، 000 فوت مربع در سال 2017 و پس از انجام بازسازی گسترده وجود دارد.

همچنین صاحب فضای اداری در کلمبوس, اوهایو, آن لین برایانت و کاترین برندها قرار دارد. اما این شرکت گزارش شده است که خرید آن علامت های منابع گفت: پست.

“اموال است که به راحتی یکی از مدرن ترین و به خوبی منصوب دفاتر در کل شرق” لیست نمایندگی کریس پنینگتون از Binswanger گفت: از مهوه دفتر پارک در آزادی مطبوعات. “این است که ایده آل به عنوان یک دفتر مرکزی برای شرکت به دنبال استفاده از منطقه بسیار تحصیل کرده کار استخر و نزدیکی منهتن در کسری از هزینه های آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی