این زن آمریکایی ادعا مصونیت دیپلماتیک بیش از مرگ یک نوجوان موتورسوار در بریتانیا بود پس از یک مقام ارشد سازمان سیا جاسوسی با توجه به گزارش روز یکشنبه.

آن Sacoolas, 42, فرار انگلستان پس از مرگ در ماه اوت گذشته از 19 ساله دوچرخهسواری هری دان ادعا مصونیت دیپلماتیک به خاطر شوهرش, Jonathan Sacoolas مشغول به کار در یک هنوز تیره های دیپلماتیک آمریکا ،

اما او قبلا یک عامل برای سازمان سیا بود که ارشد تر از خود با توجه به پست در روز یکشنبه که به استناد منابع متعدد در واشنگتن و لندن است.

اسکای نیوز همچنین تایید کرد Sacoolas’ قبلا نقش سازمان سیا در آن گفت: با وزیر خارجه پیشین جرمی هانت گفتن گوینده است که آن را می تواند توضیح دهد که چرا ما باقی مانده است تا ثابت قدم در جلوگیری از استرداد.

دان را هنوز عزادار مادر شارلوت چارلز ادعا کرد که “چیزهایی که در حال حاضر شروع به سقوط به محل” به همین دلیل استرداد بود که مسدود پست گفت.

Sacoolas یک مادر از سه, شد, گزارش رانندگی در طرف اشتباه از جاده که خود را ولو به ضرب زده جوان موتورسوار در خارج از ایالات متحده هوش تسهیلات در Northamptonshire در اوت. 27. او متهم شده است باعث مرگ خطرناک رانندگی در غیاب او.

انگلستان خارجه تنها گفت که Sacoolas شد “مطلع شد به ما به عنوان یک مرد متاهل با هیچ مقام رسمی نقش” – اما ارشد آمار و ارقام در سیاست گفت: پست الکترونیکی که سازمان سیا پس زمینه به خوبی شناخته شده بود وجود دارد.

“شما واقعا هرگز ترک سیا” یک منبع امنیتی گفت: UK کاغذ که ذکر شده دولت ایالات متحده به عنوان منابع همچنین گفته او “غیر فعال” در انگلستان در زمان سقوط مرگبار.

Harry Dunn
هری دانFacebook

دان را گفت که او “کبود” و خانواده او “پر از خشم” به شنیدن اخبار از رسانه ها و مقامات دولتی شده اند از نزدیک کار با.

“آن است که مطلق رسوایی” او در بیانیه ای گفت با خانواده سخنگوی Radd Seiger همچنین فراخوانی برای پرس و جو عمومی.

Seiger به نام اخبار “عمیقا نگران کننده در هر سطح” پرسیدن “چه کسی می دانست که چه و که؟”

“زمان آن است که این کشور می توانید با شفافیت کامل یا نه دولت اولویت حفاظت از هویت Sacoolas خانواده بیش از رفاه و حقوق هری خانواده” Seiger گفت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده کاهش یافته است به نظر این جاسوس ادعا می کند.

“راننده بود و همسر او از معتبر دیپلمات به انگلستان” این بخش گفت: پست در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de