یکی دیگر از ماریوت نقض داده ها در معرض اطلاعات از 5.2 میلیون مهمانان

ماریوت است که کاوش آن در دوم عمده نقض داده ها در بیش از یک سال — که ممکن است در معرض اطلاعات شخصی برای میلیون ها نفر از مهمانان هتل ،

نقض — سوم ماریوت گزارش کرده است در کمتر از دو سال — به طور بالقوه در معرض نام آدرس تاریخ تولد وفاداری جزئیات حساب و دیگر اطلاعات برای به عنوان بسیاری از 5.2 میلیون مهمانان مریلند بر اساس کنگلومرا روز سه شنبه گفت.

این شرکت هنوز در حال بررسی این حادثه اما گفت که آن را باور نمی کند هر گونه پرداخت و اطلاعات کارت گواهینامه رانندگی, اعداد یا ماریوت Bonvoy سود حساب کاربری کلمه عبور قرار گرفتند.

ماریوت گفت: این کشف در اواخر فوریه که یک “غیر منتظره مقدار” مهمان اطلاعات قابل دسترسی در یک شرکت سیستم با استفاده از اعتبار ورود از دو نفر از کارکنان در حق رای دادن ، نقض به احتمال زیاد آغاز شده و در اواسط ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد.

ماریوت معلول مشکل ورود به سیستم پس از یادگیری از نقض و به اطلاع مقامات مربوطه با توجه به انتشار اخبار.

“شرکت نمی کند در حال حاضر بر این باورند که مجموع آن هزینه های مربوط به این حادثه مهم خواهد بود,” ماریوت گفت.

نقض آمد کمی بیش از یک سال پس از ماریوت نشان داد که هکرها به سرقت رفته بود اطلاعات شخصی تا 500 میلیون, Starwood Hotels مهمانان. این شرکت کشف شده است که نقض تاثیر علامت های تجاری از جمله St. Regis and W هتل ها در سپتامبر 2018 و پس از آن متوجه شدند که Starwood سیستم های هک شده بود پس از 2014.

ماریوت نیز نشان داد در ماه اکتبر 2019 که یک هکر به حال دیده اطلاعات در مورد شرکت کارکنان خود را از جمله نام و آدرس و شماره امنیت اجتماعی.

ماریوت قیمت سهام پایین بود 5.5 درصد در $70.69 از 11:47 صبح جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de