آنتونی Scaramucci است مصون سازی coronavirus.

این Skybridge موسس و مدیر عامل شریک که 11 روز به طول انجامید در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت او را سازندگان: خود شرکت دفاتر در میدتاون منهتن تا 7 آوریل برای مبارزه با گسترش COVID-19.

مدیر سرمایه گذاری محبوب شناخته شده به عنوان “Mooch” به نظر می رسد برگزاری, امید, اما, برای محبوب خود نمک کنفرانس برای مدیران برنامه ریزی شده برای ماه مه در لاس وگاس.

“SkyBridge است اجرای اجباری کار از راه دور سیاست موثر امروز 10 مارس تا 7 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به COVID-19” شرکت در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه. “ما تشویق بیشتر شرکت ها به دنبال کت و شلوار به منظور کمک به کند کردن گسترش این ویروس است.”

این شرکت که موفق حدود 4.67 میلیارد دلار در سهام سرمایه گذاری در اصلی آن صندوق از پایان ماه فوریه سال 2020 با توجه به نظارتی براده استخدام 50 کارکنان در آن 527 Madison Ave. مقر.

Scaramucci را نمک کنفرانس — که در آن بلیط برای رفتن تا آنجا که $7,150 و سخنرانان باید شامل جو بایدن Michael J. Fox و علامت کوبا را به عنوان برنامه ریزی شده تا اطلاع ثانوی.

“آن را به عنوان مربوط به نمک کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه مه 19-21 در لاس وگاس ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو با این رویداد اما در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک” در این بیانیه گفت. “ما تنها عملی این کنفرانس اگر اعتقاد ما آن است 100% امن برای انجام این کار بر اساس راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی.”

تعدادی از کنفرانس های موسیقی, جشنواره ها و دیگر اجتماعات بزرگ برنامه ریزی شده برای بهار شده است لغو و یا به تعویق افتاد به عنوان ویروس کشنده گسترش در سراسر جهان از جمله 754 موارد و 28 و میر در ایالات متحده است. این hariri کنفرانس جهانی در لس آنجلس به عنوان مثال می بالد بسیار شبیه لیست مهمان به نمک و رانده شده به ماه جولای 7-10 از مارس 2-6.

“ما در حال آگاه از تاثیر اقتصادی که توده کنفرانس لغو نفر از کارگران در صنعت مهمان نوازی” در بیانیه ای گفت:. “اگر یک راه وجود دارد برای ما به حرکت رو به جلو با خیال راحت با این رویداد ما به طور کامل قصد انجام این کار است.”

Scaramucci سعی در فروش Skybridge که به طور مستقیم و نه سرمایه گذاری پول مشتری اما اختصاص دارایی های آن در دیگر منابع مالی به یک کنسرسیوم چینی در سال 2017 قبل از مصرف خود را بد بخت و موقعیت به عنوان کاخ سفید ارتباطات مدیر. او از سر گرفته شد کنترل کامل در سال 2018 است و پس از تبدیل به منتقدان رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی