آنتی ویروس شرکت ایست تعطیل porn-ردیابی تابعه

نرم افزار آنتی ویروس غول Avast دارای اوراق یک شرکت تابعه که در معرض در یک بمب گزارش برای برداشت محصول و فروش میلیون ها نفر از کاربران که در وب سایت مرور.

این شرکت انگلیسی در روز پنج شنبه اعلام کرد که خلاص شدن از Jumpshot آن فرعی است که جمع آوری “بسیار حساس” اطلاعات کاربران استفاده از اینترنت و به فروش می رساند ناشناس اطلاعات به شرکت های بزرگ مانند گوگل پپسی و Home Depot.

یک شنبه گزارش داد که Jumpshot ردیابی کاربران در سایت های مختلف از آمازون به Pornhub و حتی می تواند به یک شرکت چه زمانی یک کاربر بازدید یک سایت پورنو و همچنین به عنوان آنچه که آنها جستجو کرد.

در یک بیانیه نوشته شده است Avast اجرایی اندرو Vlcek گفت که هر چند این شرکت “ماموریت اصلی این است که نگه داشتن مردم در سراسر جهان امن و مطمئن” او متوجه شد که Jumpshot, آیات تا به حال “صدمه زدن به احساسات بسیاری از شما و به حق مطرح شده تعدادی از سوالات از جمله سوال اساسی از اعتماد است.”

به عنوان یک نتیجه Vlcek و Avast هیئت مدیره منتخب به “فسخ Jumpshot جمع آوری داده ها و باد کردن Jumpshot عملیات با اثر فوری.”

Shuttering از Jumpshot خواهد شد در نتیجه از دست دادن “صدها” شغل برای Jumpshot, کارکنان, Vlcek گفت:, و اضافه کرد که “این کاملا درست انجام دهد.”

سان فرانسیسکو-دفتر مرکزی Jumpshot پنج دفاتر و رهبری یک تیم از شش به رهبری Deren بیکر.

سهام Avast شد پایین 30 درصد در بریتانیا midcap شاخص پس از رسوایی شکست از جمله 12 درصد کاهش پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر