آنتونیو قهوه ای متهم به اتهام راننده کامیون حمله

آنتونیو قهوه ای بیش از خود جنسی و تجاوز مدنی با توجه به نگرانی در مورد.

مشکل هنوز مگا-با استعداد NFL گیرنده در حال حاضر رو رسمی اتهام جنایت و دزدی و انتقال بزه باتری و تخطی از قانون جنایی فساد و اتهامات با توجه به Broward County, دادگاه, سند به دست آمده از جمعه توسط ESPN ناشی از یک ژانویه حمله.

تحویل راننده کامیون ادعا که قهوه ای و مربی خود او حمله کردند که منجر به 31 ساله قهوه ای تبدیل خود را در Jan. 23. یک شکایت کیفری اعلام کرده بود در تلاش برای ارائه اقلام از قهوه خانه در کالیفرنیا است. یک اتهام جنایت سرقت با باتری شامل نمی شد در این پرونده هر چند بزه شارژ باتری ادعا که قهوه ای بود “در واقع و عمدا قابل توجه” راننده.

NFL در حال حاضر یک تحقیق باز به قهوه ای پس از یک مربی بریتنی تیلور متهم او را از تجاوز جنسی و به احتمال زیاد خواهد شد نگاه به این اتهامات به عنوان به خوبی. تعلیق می تواند آینده که کمک نمی خواهد شانس خود را از بازگشت به لیگ.

قهوه ای هفت بار نرم افزار کاسه و چهار بار تمام نرم افزار به نظر می رسد فقط در یک بازی در سال گذشته برای میهن پرستان قبل از او قطع شد و پس از اتهامات تجاوز جنسی. قبل از آن که زیر یک تجارت از استیلرز به اظهارات او اجازه رفتن توسط اوکلند به دلیل تعدادی از مسائل انضباطی. خود عامل جلب Rosenhaus همچنین او اجازه دهید برود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>