آنتونیو قهوه ای نشان می دهد که چگونه به شدت او می خواهد تام بردی مراسم

آنتونیو قهوه ای را به خود Instagram روز جمعه برای تبریک تیمی سابق تام بردی بر رسما امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers.

اما اگر قهوه ای شد فکر reuniting با بردی پایین جنوبی که ممکن است بعید است امکان — حداقل در حال حاضر.

با وجود قهوه ای ابراز آشکار خود رابطه خوب با شش بار قهرمان سوپر باول کارفرمایی بوکانیرز نمی شد به احتمال زیاد به ثبت نام رایگان-نمایندگی گیرنده گسترده ای با توجه به NFL Network.

قهوه ای کردن زمینه مسائل و مختصر tenures فصل گذشته با اظهارات و میهن پرستان به نظر می رسد به طور ایستاده در راه امضای احتمالا اتفاق می افتد در خلیج تمپا.

اما سابق NFL تمام نرم افزار هنوز هم امیدوار است برای تجدید دیدار با بردی پس از بازی تنها یک بازی با soon-to-be 43 ساله کارفرمایی.

او چهار پاس برای 56 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در برابر دلفین ها در 2 هفته قبل از اینکه منتشر شد روز بعد پس از اینکه متهم توسط دو متفاوت زنان و تجاوز جنسی.

“من آماده هستم به خارج وجود دارد و مردم نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید. من که گم شده است برای یک زن و شوهر از ماه, بنابراین من بسیار هیجان زده هستم به عقب و بازگشت به آنچه که من دوست دارم و انجام آنچه من می خواهم به انجام” براون روز جمعه گفت در “مایک Calta نمایش” تمپا-سنت پترزبورگ منطقه است.

“من واقعا ممنون میشم اگر من تا به حال این فرصت را به بازی در خلیج تمپا به بازی در هر نقطه. بدیهی است که به بازی با تام بردی خواهد بود یک افتخار است. شما می دانید با کیفیت خود را از رهبری است. او پرشور و او می خواهد به نفع خود. شما می دانید که شما در حال رفتن به یک فرصت برای انجام کاری اگر شما با او هستند.”

The Buccaneers ممکن است بخواهید برای مقابله با 31 ساله قهوه ای برای تعدادی از دلایل.

قهوه ای هنوز در حال بررسی توسط NFL برای کت و شلوار مدنی ظ سپتامبر پس از مربی سابق خود ادعا قهوه ای raped او.

قبل از آن اتهامات آمد به نور قهوه ای قطع شد با این اظهارات در فصل تنها چند ماه پس از داد و ستد در آنجا توسط استیلرز.

وطن پرستان و سپس او را قطع پس از قهوه ای فرستاده گفته “تهدید آمیز پیام های متنی” به یک زن دوم که متهم به 10 سال pro از سوء رفتار جنسی.

قهوه ای است عذرخواهی برای بسیاری از اتهام بی احتیاطی که همچنین شامل دستگیری او در ژانویه. 24 برای باتری و جنایت و دزدی در یک درگیری با یک راننده کامیون است. براون گفت: او با اعتماد به نفس خود را از مسائل را می توان حل و فصل برای قرار دادن او را در زمین فوتبال است.

“برای من NFL آنها می خواهد بداند که ما اصلا هیچ حواس او را پرت در نام من آینده را به میدان” براون گفت. “بنابراین من فکر می کنم کسانی که همه چیز خود کار کردن و من باید به زودی. l سپاسگزار خواهیم به فرصتی برای یک شروع تازه و امیدوارم پیدا کردن که در آن است رفتن به می شود به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>