AOC آغاز کمپین انتخاب مجدد در کوئینز سیاهی ‘اهداف بلند پروازانه’

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز رسما لگد کردن او انتخاب مجدد کمپین شنبه با یک مراسم افتتاحیه دفتر جدید در کوئینز.

بیش از 100 نفر بسته بندی شده به داخل محوطه در تاج به شنیدن AOC صحبت می کنند. این دانشجوی سال اول که کنگره گفت که او به دنبال ایجاد فشار برای افزایش مشارکت مردم در منطقه ژوئن 23rd اولیه.

“ما باید اهداف بلند پروازانه,” او گفت:. “آخرین چرخه انتخابات در اولیه به عنوان ما می دانیم که مردم در انتخابات بسیار کم بود … این سال ما می خواهیم به ضرب مشارکت توسط چهار بار. این هدف ما است. ما می خواهید به امن 60,000 آرا در انتخابات مقدماتی. ما نیاز به شروع به ایجاد یک مشارکت دستگاه در حال حاضر.”

پس در 2019, Ocasio-کورتز تبدیل به یکی از برجسته ترین انتخاب دموکرات ها در کشور است. اما او همچنین قطبی بسیاری از استقرار اعضای حزب خود را با تفرقه مواضع مانند مخالفت با آمازون آوردن آن ستاد به ملکه و حمایت زدایی از فحشا.

در اوایل این هفته Ex-CNBC لنگر میشل Caruso-Cabrera اعلام کرد او را به تلاش برای اولیه Ocasio-کورتز و تصرف این حزب نامزدی دور از او.

AOC به نظر می رسد nonplussed با این چالش است.

“من فکر می کنم هر کس را [به اجرا در]. من البته برنده جای من با اصل مطلب. من هرگز غبطه خوردن هر کسی که در تلاش برای اجرا در اصلی. من متعهد به سازماندهی” او گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>