AOC پاره پاره برای برگزاری ‘مجازی’ coronavirus فروم از مخمل خواب دار DC اقامت

با منطقه ویران شده توسط این coronavirus Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در حال آمدن است زیر آتش برای شرکت در یک “مجازی فروم” با ترکیبات از همینطور نوه ها از مخمل خواب دار اقامت در سی

مجلس نمایندگان نبود در جلسه روز چهارشنبه هنگامی که AOC به نظر می رسد در این ویدئو توسط متفقین با این گروه را در جاده ها, نیویورک, which was posted on Facebook. موضوع: “COVID-19 و محرک” [قانون تصویب شده توسط کنگره و رئیس جمهور تهمت].

این محله در نزدیکی یا 14 کنگره منطقه پوشش بخش هایی از ملکه و برانکس در میان سخت ترین ضربه در شهر و کشور توسط COVID-19 با توجه به نقشه های منتشر شده توسط شهردار, بیل د Blasio ، او دفتر منطقه است که در ارتفاعات Jackson.

مبارزات دموکراتیک اولیه حریف میشل Caruso-Cabrera متوجه شده است که پس زمینه از اتاق پشت Ocasio-کورتز در فیلم همسان, طراحی مجتمع آپارتمانی که در آن AOC زندگی در مد سی Navy Yard محله.

کاروسو-Cabrera سابق جانباز CNBC لنگر و خبرنگار teed کردن در خود توصیف سوسیالیستی بودن از لمس.

“در حالی که ملکه و برانکس باید خطوط پایین بلوک در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی, AOC است پناه در یک لوکس با نام تجاری جدید که در آن آپارتمان مغازه در کل مواد غذایی در لابی” Caruso-Cabrera گفت.

“این شرم آور است. جای تعجب نیست که رای دهندگان فکر می کنم که او را لمس. او دارای یک گلف-شبیه ساز و استخر بی نهایت و Peloton چرخه اتاق به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تجملات در حالی که خانواده ها در برانکس و ملکه نگران چه مدت در خط در فروشگاه مواد غذایی و جایی که آنها در حال رفتن به دریافت چک پرداخت بعدی خود را. AOC نیست حتی در اینجا برای دیدن ناامیدی خود و مبارزه خود را برای زنده ماندن با خود چشم” رقیب گفت.

کاروسو-Cabrera انتخاباتی نیز اشاره کرد که AOC با انتقاد از سلف او سرنگون در سال 2018 سابق کنگره جو کراولی برای صرف وقت بیشتر در ویرجینیا که در آن او و خانواده اش زندگی می کند از آنچه در این منطقه است.

“[کراولی] doesn’t live here فرستادن کودکان خود به مدارس ما, نمی, نوشیدن آب و یا نفس کشیدن هوا ما [و] احتمالا نمی توانید به نمایندگی ما” Ocasio-کورتز گفت: پس از آن.

سوال در مورد اقامت او در منطقه نیز ظاهر سال گذشته است. این کنگره دارای یک آپارتمان در برانکس.

AOC را سخنگوی لورن Hitt تایید کرد که برای اولین بار کنگره شرکت کردند در این فروم از سی آپارتمان اما تاکید کرد که او شده است قابل مشاهده در منطقه در طول COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

“این کنگره در سفر به سی آخرین بعد از ظهر سه شنبه پس از آن روشن شد که مجلس رای در سنا امداد لایحه قریب الوقوع بود. او وارد در نیویورک [پنج شنبه] بعد از ظهر. در آن زمان کنگره باقی مانده است به طور فعال درگیر در تمام منطقه کسب و کار” Hitt گفت.

Ocasio-کورتز برگزار شد بیش از چهار مجازی Q&A جلسات به توضیح COVID-19 امداد لایحه به ترکیبات و سوالات در مورد چگونه کار می کند, او سخنگوی گفت.

Hitt همچنین گفت: AOC شرکت در نیویورک هیئت نمایندگان کنگره تماس با مدیریت اضطراری فدرال آژانس اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio به بحث سنا 2 تریلیون دلار امداد لایحه برگزار شد و از راه دور بحث و گفتگو با رهبری NYCHA و بهداشت+بیمارستان.

“او همچنین شروع به جمع آوری کمک مالی برای گروه های جامعه محلی کمک ترکیبات آب و هوا COVID-19 در ازای سنتی پایان سه ماهه کمپین جمع آوری کمک های مالی. پس از جمعه گذشته او مطرح شده بیش از $135,000 نه جامعه گروه” Hitt گفت.

در طول پنج شنبه از راه دور, فروم, AOC گفت: او حمایت اجاره-اعتصاب به فشار کومو و دیگران به انصراف از پرداخت اجاره بها برای مستاجران در طول COVID-19 بحران است. کومو گذشت اضطراری به منظور جلوگیری از مستاجران از اخراج مستاجران برای 90 روز و تحمیل یک مهلت قانونی از پرداخت وام مسکن.

AOC انتقاد کرده بودند کومو گفت: اخراج منظور رفتن نیست به اندازه کافی دور است و او علاقه صاحبان اموال.

گرد و غبار-نشان می دهد که کاروسو-Cabrera نوه ایتالیا و کوبا مهاجران در نظر دارد برای اجرای یک مسابقه رقابتی برابر اول ترم وقت AOC که به یک عزیزم از سمت چپ. اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23.

کاروسو-Cabrera استخدام veteran ناظر انتخابات داگ هاردکور, کون بزرگ, که کار می کرد برای بیل کلینتون و مایک بلومبرگ و مشاور هنک Sheinkopf که در کار های متعدد مبارزات.

AOC به ارمغان آورده است در Hitt که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی باراک اوباما به عنوان به خوبی به عنوان در سمت چپ متمایل نامزدها از جمله بازیگر سینتیا نیکسون که از دست رفته به کومو در سال 2018 فرمانداری اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>