AOC انتقاد کومو تصمیم به تعلیق نیویورکی’ پرداخت وام مسکن

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز هدف در گرفت فرماندار اندرو کومو تصمیم به تعلیق پرداخت وام مسکن اما اجاره پرداخت در طول coronavirus شیوع او را متهم به “درمان ترجیحی” به ثروتمند نیویورکی.

“اگر شما خواهان تعلیق و یا توقف در پرداخت وام مسکن, پس از آن ما نیز باید برای تماس که همان درمان در پرداخت اجاره” AOC گفت: در طول یک ظاهر در WNYC را “برایان Lehrer نمایش” سه شنبه.

“ما نوع ایجاد یک کلاس و نژاد موضوع است. ما اساسا ارزش و ارائه درمان ترجیحی برای مالکان و مردمی که بیشتر ثروتمند و ما ارائه نشده است که همین نوع از کمک به مستاجرها و” دموکراتیک سوسیالیستی ادامه داد.

“حتی فقط از منظر اقتصادی این مسئول به چشم پوشی از این مشکل است.”

در اوایل این ماه کومو اعلام کرد که دولت خواهد بود و به مالکان 90 روز تاخیر از وام مسکن پرداخت و گفت که واجد شرایط خواهد بود “بر اساس مشکلات مالی.”

صاحب خانه هنوز هم به خوبی در پرداخت اما آنها خواهد بود یش بر روی عقب پایان از موافقت نامه های وام مسکن بدون هزینه های اواخر فرماندار گفت: در آن زمان.

Andrew Cuomo
اندرو کوموهانس Pennink

“از بین بردن است که عوامل استرس زا برای 90 روز, من فکر می کنم خواهد شد یک راه طولانی” او در ادامه اشاره کرد که این پیشنهاد می تواند فراتر از 90 روز بسته به چگونگی مبارزه با سرایت ایفا می کند.

برای AOC هر چند این حرکت به اندازه کافی رفتن نیست.

“مطلقا…نژادی و طبقاتی نابرابری پخته شده را به بحران,” او گفت: رادیو “اگر شما قادر به ماندن در خانه شما یک فرد ممتاز در این لحظه است.”

Ocasio-کورتز اضافه شده که کسانی که نیاز به کار در خارج از خانه مانند فروشگاه مواد غذایی کارگران تحویل رانندگان و کسانی که مشغول به کار در مواد غذایی آمادگی “هستند به شدت پایین درآمد. آنها سیاه و سفید است. آنها قهوه ای…و آنها هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>