AOC می خواهد coronavirus ‘در ایران’ برای جوامع اقلیت

واشنگتن — Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به نام برای coronavirus غرامت برای اقلیت ادعا بالاتر تعداد COVID-19 مرگ و میر در جوامع کم درآمد ناشی از اساسی نابرابری.

“COVID مرگ و میر به طور نامتناسبی خونتان در سیاه و سفید + قهوه ای جوامع” Ocasio-کورتز (D-NY) توییتی به 6 میلیون پیروان در صبح روز جمعه.

“چرا ؟ به دلیل عوارض مزمن از redlining محیط زیست نژادپرستی شکاف ثروت و غیره. در حال اساسی شرایط بهداشتی” برانکس-متولد نماینده مجلس اضافه شده است.

“نابرابری همبودی. COVID امداد باید پیش نویس با یک لنز غرامت,” او نوشت.

با منطقه ویران شده توسط این coronavirus AOC آمد زیر آتش سهشنبه برای شرکت در یک “مجازی فروم” با ترکیبات از همینطور نوه ها از مخمل خواب دار اقامت در DC.

کنگره گسترش مزایای بیکاری در آن 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک وجود دارد اما در بحث پرداخت غرامت برای جوامع فقیرتر.

انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی در ماه گذشته هشدار داد شیوع بیماری می تواند به خصوص وحشیانه برای جوامع به حاشیه رانده شده که نمی توانیم به دست کار می کنند و هیچ راهی برای جلوگیری از شلوغ شرایط.

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, نقشه شنبه منتشر شد نشان می دهد این ویروس است که هدف قرار دادن درآمد محله های سخت تر با بیشتر موارد در مکان های مانند Brownsville, جنوب برانکس Flatbush Jackson Heights و المهرست.

30 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است و انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر شلاق در رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نه به طور موقت به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها مانند او برای دارندگان وام مسکن.

“ما نوع ایجاد یک کلاس و نژاد موضوع” AOC گفت WNYC را “برایان Lehrer نمایش” روز چهارشنبه.

“ما اساسا ارزش و ارائه درمان ترجیحی برای مالکان و مردمی که بیشتر ثروتمند و ما ارائه نشده است که همین نوع از کمک به مستاجرها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>