Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز هشدار داد که انتخاب مایک بلومبرگ در ماه نوامبر خواهد هموار کردن راه برای نامزد دیگری که می تواند “بدتر” از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این دانشجوی سال اول مجلس گفت که او فکر می کند آن را “ایده خوبی نیست” به قرار سابق سه دوره شهردار نیویورک در کاخ سفید حتی اگر او نامزد است که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بدیهی است که ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت: باشگاه صبحانه نشان می دهد در قدرت 105.1 هستم در روز سه شنبه. “اما اگر ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و بازگشت به همان سیاست هایی که ما تا به حال قبل از بدتر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به آمده است. یک تهمت است که پیچیده تر که فاشیسم است که کمتر آشکار است رفتن به می آیند و همه چیز می تواند بدتر.”

Ocasio-کورتز که صحبت در ایالت برنی ساندرز’ کمپین تظاهرات اشاره کرد که چگونه بلومبرگ بحث برانگیز سیاست مانند توقف-و-frisk و نظرات خود را در مورد چگونه تبعیض آمیز عمل redlining کمک به 2008 بحران مالی در حال آمدن جاذبه های بلومبرگ ریاست جمهوری است.

“بسیاری از مردم نمی دانند بلومبرگ. ما در اینجا در شهر نیویورک است. ما زندگی می کردند تحت تصدی خود به عنوان شهردار,” او گفت:. “ما می دانیم دقیقا آنچه که او انجام داد. این بخشی از آنچه او را به انجام زمانی که او می آید در swoops در سوپر در اواخر بازی با میلیاردها دلار در اختیار او است و قادر به نوع دوش هوا امواج با پول نقد خود را.”

بلومبرگ که ارزش برآورد شده است در $65 میلیارد دلار صرف بیش از 400 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور آگهی حمله رعد اسا پس از ورود به مسابقه در ماه نوامبر.

AOC گفت: با وجود عذر خواهی برای استفاده از عمل توقف-و-frisk بلومبرگ انجام داده است و نه به اندازه کافی در چشم رای دهندگان اقلیت برای تبدیل شدن به یک نامزد ریاست جمهوری.

“من فکر می کنم که رستگاری در سیاست یک چیز قابل قبول اما شما باید برای به دست آوردن آن” Ocasio-کورتز گفت.

“این نیاز به اثبات از طریق سال کار و تکامل به صورت درست است.”این چیزی است که اتفاق افتاده است با بلومبرگ. او را با توقف-و-frisk. او مبارزه برای آن در دادگاه, دادگاه لغو آن را به عنوان قانون اساسی. او هنوز هم جنگیدند آن در دفاع از آن پس از او که شهردار و سپس… پنج دقیقه قبل از او در صورت رئیس جمهور او می گوید: “شاید این نبود سیاست های مناسب.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im