AOC خواهد صندوق ترقی خواهان به چالش کشیدن دموکراتیک استقرار

دموکراتیک سیاسی جدید جمع آوری کمک های دشمن– و او را از خود طرف راهرو.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز جدید عمل سیاسی کمیته شجاعت به تغییر به عقب خواهد مترقی رقبا به میانه دموکراتیک نامزدها.

“شجاعت برای تغییر خواهد شد به طور مستقیم کمک به این نامزدها بالا بردن آنها پول از طریق ایمیل و اجتماعی و همچنین تلاش برای جذب داوطلبان گفت: Corbin ترنت یک کمپین سخنگوی AOC.

AOC یک نیروگاه جمع آوری کمک آورده که در بیشتر پول از هر خانه دموکرات ها در پاییز گذشته می گوید او سازمان را مقابله با “منافع شرکت های بزرگ, نخبگان اهدا کنندگان و منزوی حزب در ساختار قدرت” در شجاعت برای تغییر وب سایت.

“شجاعت برای تغییر به دنبال پاداش رقبا و امتیازهای نمایش که شجاعت سیاسی– افرادی که حاضر به تعظیم به ایجاد فشار که مدافع ferociously برای خانواده های طبقه کارگر و که در زندگی همان مبارزات مردم آنها به دنبال نشان دادن” با توجه به گروه وب سایت.

PAC را قبول نمی کند هر گونه کمک های مالی شرکت ها. اولین دسته از تایید هستند هفت زن که در حال اجرا هستند برای کرسی مجلس و سنا صندلی به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز.

Samelys لوپز, a Bronx بومی و مسکن مدافع که در یک پناهگاه بی خانمان در میان اولیه نامزدهای مورد حمایت AOC گروه. او را در حال اجرا در یک مربا بسته بندی شده زمینه بیش از یک دوجین رقیب برای برانکس را 15th کنگره منطقه برگزار شد در حال حاضر توسط گذاشت دیرین تشکر. خوزه سرانو (D-برانکس).

“به عنوان یک رد به دموکرات کنگره کمیته کمپین که سال گذشته در لیست سیاه سازمان های که ارائه پشتیبانی برای شورشیان مبارزات و شجاعت برای تغییر PAC انتخاب کرده Samelys لوپز یک دومینیکن و پورتوریکو مسکن عدالت مدافع به نمایندگی از جنوب برانکس” سیاسی نوچه گفت: در آزادی مطبوعات.

اصلی است که در ماه ژوئن و شامل حرفه ای کمتر مثل سابق شورای شهر سخنران ملیسا علامت-Viverito فعلی عضو شورای شهر Ritchie تورس و عضو مجمع مایکل بلیک.

سابق متصدی بار و فعال شوکه سیاسی جهان زمانی که او رییس سپس دموکراتیک رئیس حزب جو کراولی از 14 کنگره منطقه صندلی در سال 2018 است.

نیل melissa sweet مستقل سیاسی استراتژیست ستایش AOC برای آنچه که او به نام زرنگ و دانا سیاسی حرکت می کند.

“من فکر می کنم آن را بسیار هوشمند و آنچه شما انتظار می رود از کسی که فکر می کند مانند سازمان” melissa sweet گفت: پست.

“و من فکر نمی کنم شما می توانید موفقیت این تلاش صرفا از طریق لنز برنده و ضرر بلکه آن را طراحی شده برای دادن فضا و حمایت از مترقی رقبا از دیرین امتیازهای از دست داده اند راه خود را” melissa sweet گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>