اپل و گوگل تیم برای ایجاد coronavirus-نرم افزار ردیابی

اپل و گوگل در حال teaming تا برای ساخت نرم افزار است که می تواند به کاربران هشدار اگر آنها در تماس مستقیم با کسی که coronavirus.

در نادر همکاری دره سیلیکون رقبا است که مطمئن شوید که به هم بزنید نگرانی های حریم خصوصی این شرکت گفت: در یک جمعه مطبوعاتی که آنها با هم کار خواهد کرد که اجازه خواهد داد که اپل و گوشی های آندروید به طور یکسان به تبادل اطلاعات از طریق بلوتوث هشدار به کاربران اگر آنها شده اند در نزدیکی فیزیکی با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

بر اساس این طرح کاربران گوشی اضافه خواهد شد به یک فروشگاه گوشی هایی که باید موافقت خود را ردیابی فن آوری تبدیل شده است. اگر یک فرد در فروشگاه تست مثبت یک لیست از گوشی های رمزگذاری شده است که در نزدیکی تلفن آن شخص است, هشدار داده خواهد شد.

از جمله ردیابی تلفن استفاده شد توسط چین شناخته شده برای سوال نظارت از شهروندان خود را برای مبارزه با گسترش ویروس.

این نرم افزار که شرکت ها باید تاکید کرد تنها کار گرفته شود اگر کاربران در انتخاب کردن و موافق به ردیابی می شود — آغاز خواهد شد تا در دسترس خواهد بود در ماه مه به عنوان یک دانلود برنامه. تکنولوژی غول های برنامه ریزی برای ساخت تکنولوژی ردیابی به طور مستقیم به سیستم عامل های خود را به ساده کردن فرایند خط آنها گفت.

در تلاش برای اطمینان بخشیدن به کاربران در مورد پتانسیل پیامدهای حریم خصوصی از یک توده-سیستم ردیابی اپل و گوگل گفت که اطلاعات محل GPS را نمی توان استفاده می شود و نه تکنولوژی ردیابی محل یا هویت کاربران است. به جای آنها گفت که این برنامه تنها به گرفتن اطلاعات در مورد زمانی که کاربران گوشی های اند در نزدیکی یکدیگر و نمی خواهد رمزگشایی در شرکت های سرویس دهنده.

“شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند,” اپل بیانیه می خواند.

دولت ها در سراسر جهان شده اند تقلا برای توسعه یا ارزیابی نرم افزار به منظور بهبود به طور معمول فشرده فرایند تماس با ردیابی که در آن مقامات بهداشت به تماس های اخیر از فرد آلوده و از آنها بخواهید برای خود قرنطینه و یا تست شده است.

چندین فناوری سلامت کارشناسان گفته اند دخالت اپل و گوگل خواهد بود افزایش عظیم به تلاش های خود را به عنوان تماس با ردیابی برنامه های کاربردی از موسسه تکنولوژی ماساچوست و دیگران تلاش خود را به کار برنامه رقابت در سراسر سیستم عامل.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>