یک دادگاه کالیفرنیا نیز دستور داد یک مرد به دور ماندن از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک پس از شرکت او را متهم کرد از وسیله تکنولوژی honcho.

اپل برنده یک سفارش ضابط موقت هفته گذشته در برابر Rakesh “راکی” شارما که گفته چپ گل و شامپاین در طبخ دره سیلیکون اموال و سعی کردم به او نشان دهد نشاط عکس در توییتر با توجه به سوابق دادگاه و گزارش.

شارما شروع به اذیت و آزار اپل کارفرمایان در پاییز گذشته با ترک “نگران کننده” پست های صوتی در یک شرکت اجرایی تلفن یک متخصص امنیت در اپل شهادت در دادگاه اسناد و مدارک ارسال شده در توییتر. او سپس شروع به تلاش برای ساقه طبخ توسط خاطی در پالو آلتو ملک دو بار در عرض دو ماه با توجه به شهادت در Santa Clara County Superior Court.

شارما آمد به طبخ املاک در شب Dec. 4 هنگامی که او کاهش یافته است گل و شامپاین و سپس در ادامه به برچسب طبخ در حساب توییتر خود “که شامل جنسی و عکسهای نامناسب از آقای شارما با اشاره به اپل, اجرایی,” شهادت می گوید. شارما بازگشت به اموال on Jan. 15 زمانی که او مخفیانه از طریق یک دروازه و رنگ مفت سوابق دادگاه می گویند.

شارما نیز گفته می شود ادعا کرد او می دانست که در آن مدیران اپل زندگی می کردند در یک تماس را به شرکت پشتیبانی فنی خط و گفت: “من اصلا استفاده از مهمات اما من می دانم که افرادی که در انجام” ان بی سی نیوز گزارش داد پنج شنبه.

به سفارش محدود که منقضی می شود در همان روز به عنوان یک مارس 3 جلسه در مورد هدایت Sharma به دور ماندن از طبخ اموال خود را, اپل در کوپرتینو کالیفرنیا ستاد و شرکت تیم اجرایی با توجه به NBC News.

آنلاین, پرونده یک قاضی اعطا سفارش محدود در فوریه. 13 و برنامه ریزی شده در مارس 3, شنیدن, اما پست نمی تواند دسترسی کامل دادگاه براده. گزیده ای از اسناد توییتی توسط دیو Gershgorn یک نویسنده ارشد تکنولوژی اخبار سایت OneZero.

اپل بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر جمعه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de