اپل ساخت سپر چهره برای پزشکان مبارزه با کروناویروس

اپل شروع به ساخت سپر چهره های حفاظتی برای کارگران بهداشت در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

این غول تکنولوژی قصد دارد به کشتی به بیش از 1 میلیون و مشاهده از طریق سپر هر هفته از طریق “شرکت گسترده تلاش” تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت. دسته اول تحویل داده شد در هفته گذشته به قیصر امکانات بیمارستان در کالیفرنیا سانتا کلارا دره جایی که آنها دریافت ستایش از پزشکان کوک گفت.

“ما در حال نزدیک هماهنگی با متخصصان پزشکی و مقامات دولتی در سراسر ایالات متحده برای رسیدن به این جایی که آنها بیشتر مورد نیاز فوری” کوک گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر یکشنبه. “ما امیدواریم که به سرعت گسترش توزیع فراتر از ما بود.”

اپل با قرار دادن آن محصول طراحان و مهندسین حمل و عملیات بسته بندی و تیم های به کار طراحی و تولید و کشتی قابل تنظیم در صورت سپر با توجه به طبخ. آنها در جعبه های 100 و هر یک را می توان مونتاژ در کمتر از دو دقیقه است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند سلامت کارگران باید از پوشیدن چهره سپر مانند اپل زمانی که آنها نمی باید سخت تر-اتصالات ماسک صورت — و یا در ترکیب با ماسک های خانگی.

کوپرتینو در کالیفرنیا بر اساس شرکت است و همچنین منابع بیش از 20 میلیون ماسک در سراسر جهان از طریق آن زنجیره تامین کوک گفت. دیگر شرکت فنی مانند Facebook و Salesforce نیز اهدا ماسک میان کمبود عرضه در ایالات متحده است.

“این واقعا یک تلاش جهانی است و ما در حال کار به طور مداوم و از نزدیک با دولت در تمام سطوح برای اطمینان از این اهدا را به مکان های از بزرگترین نیاز” کوک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im