اپل ممکن است در خندق متنفر ‘پروانه’ صفحه کلید در همه جدید مدلهای macbook

اپل ممکن است به زودی خندق آن بسیار منفور “پروانه” صفحه کلید خوب با مشخصات بالا اپل تحلیلگر روز جمعه گفت.

TFI اوراق بهادار’ Ming-Chi Kuo نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی به دست آمده توسط انجمن وبلاگ MacRumors که او انتظار دارد که اپل نسل جدید مک بوک پرو و مک بوک ایر مدل در سه ماهه دوم سال 2020 از جمله یک نام تجاری جدید 14 اینچ فاکتور شکل.

14-inch MacBook Pro مدل است که انتظار می رود به جای 13-inch خط که قطع خواهد شد.

کوپرتینو کالیفرنیا.-بر اساس شرکت چهار ماه پیش منتشر شد 16-inch MacBook Pro مدل جدید خود را با صفحه کلید طراحی شده است. این کلید دوباره طراحی شد یک پاسخ به “پروانه” صفحه کلید که اپل معرفی شده برای فعال کردن همیشه-نازک لپ تاپ طرح, اما ثابت شده است که معیوب است.

در علاوه بر این به کلید است که مستعد ابتلا به چسبیده و شکستن زمانی که خرده و یا گرد و غبار می شود در زیر آنها کاربران griped که پروانه شد کلید مستعد ابتلا به غلط املایی و احساس عجیب و غریب به نوع ،

غیر قابل اعتماد کلید اپل مجبور به معرفی یک صفحه کلید رایگان برنامه تعمیر در سال 2018 است.

16-inch MacBook Pro ویژه یک نسخه به روز شده از قیچی-سبک ساز که در آن مدلهای macbook متکی بود در سال گذشته است. جدید کلید قیچی هستند که پس از مدل محبوب خود را بی سیم سحر و جادو صفحه کلید.

Kuo همچنین اضافه کرد که او معتقد است coronavirus مربوط slowdowns در اپل مک بوک قطعات تامین کنندگان خواهد بود رفته توسط پایان ماه و نه تاثیر تولید انبوه از لپ تاپ های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>