اپل بازگشایی تمام فروشگاه ها در چین به عنوان coronavirus wanes

اپل بازگشایی تمام فروشگاه های خود را در چین به عنوان کشنده شیوع کروناویروس دیگر کم وجود دارد.

فن آوری های غول پیکر 42 مارک فروشگاه در سراسر سرزمین اصلی چین به علت باز برای کسب و کار دوشنبه به گفته یک سخنگوی این شرکت. اپل تا به حال توقیف آن چینی فروشگاه در اوایل فوریه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان.

این شرکت بازگشایی مغازه ها به تدریج در طول چند هفته گذشته و 38 از آنها را به بالا و در حال اجرا به هفته گذشته با توجه به خبری بلومبرگ.

A security guard checks the temperature of customers at the entrance of an Apple store in Shanghai.
یک گارد امنیتی, کنترل دما از مشتریان در ورودی یک فروشگاه اپل در شانگهای.خبرگزاری گتی ایماژ

کامل سرگیری اپل عملیات خرده فروشی در چین می آید به عنوان coronavirus بحران فروکش در این کشور در حالی که این شدت در جاهای دیگر.

این بیماری به بیمار بیش از 80 ، 000 نفر در چین اما تعداد موارد گزارش شده کاهش یافت و به فقط 26 روز چهارشنبه از اوج 15,200 در فوریه. 12 با توجه به سازمان بهداشت جهانی داده است.

ماه گذشته اپل اشاره فروشگاه تعطیلی به عنوان یک عامل در فازها و کاهش تقاضا برای محصولات خود را در چین که یکی از دو دلیل عمده این شرکت گفت: آن را از دست, خود, درآمد, راهنمایی برای مارس چهارم. از دیگر محدودیت های این شرکت آیفون عرضه شد که آسیب دیده توسط ویروس مربوط به تعطیلی کارخانه در چین.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>