اپل فقط آن موجو بازگشت.

کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر که از یک سال پیش تا به حال کاهش پیش بینی سود خود برای اولین بار در 15 سال گزارش آن بالاترین درآمد سه ماهه در سه شنبه رانده بهتر از حد انتظار تعطیلات تقاضا برای اپل.

اپل در سه ماهه چهارم درآمد شروع به پریدن کرد و 9 درصد از سال قبل به عظیم $91.8 میلیارد خرد سوابق و باد گذشته هدایت اپل داده بود به دیوار و خیابان است. تعطیلات فروش آی فون جدید 11 خط شدند تا 8 درصد.

به طور کلی فروش آیفون سنجش زمان در $55.96 میلیارد دلار در مقایسه با $51.5 میلیارد دلار است که تحلیلگران به حال شده است در انتظار.

اپل گفت: کسب و کار در چین و همچنین بازگشت به رشد در طول سه ماهه اخیر پس از عقب نشینی آمریکا-چین تجارت تنش racking تا $13.6 میلیارد دلار فروش در مقابل $13.2 میلیارد سال قبل.

این شرکت گفت: آن را به طیف وسیع تری از حد معمول آن در سه ماهه دوم پیش بینی درآمد بین $63 میلیارد دلار و 67 میلیارد مقابل خیابان نظر $62.3 میلیارد — به دلیل عدم اطمینان ناشی از شیوع کروناویروس.

ویروس نهفته است سفر به و در چین برای کارکنان اپل و اپل بسته شده است یک فروشگاه در چین در حالی که کاهش ساعت فروشگاه در سراسر کشور.

در یک بیانیه کتبی مدیر اجرایی تیم کوک گفت که او “هیجان زده” در مورد فروش قوی این شرکت آیفون 11 و آی فون 11 نرم افزار مدل و همچنین رکورد فروش برای خدمات خود و پوشیدنی بخش.

فروش دومی رسید و 37 درصد در میان تقاضا اپل داغ AirPod گوشی بی سیم بوده که فروش سریع با وجود 250 دلار قیمت….

اما درآمد حاصل از خدمات که شامل فروشگاه برنامه, سیب, موسیقی و اخبار اپل — در آمد در $12.7 میلیارد دلار از دست رفته $13.07 میلیارد تحلیلگران به دنبال آن بودند.

کوک گفت: در یک بیانیه آماده است که شرکت “فعال پایه نصب دستگاه” در حال حاضر بیش از 1.5 میلیارد دلار است.

این شرکت نیست ذکر آن به تازگی منتشر شده اپل TV Plus جریان خدمات است که آن را راه اندازی به رقابت با Netflix و دیزنی+ دیزنی آنلاین جدید سرویس ویدئو.

سهام اپل شد تا 1.6 درصد افزایش یافته و معاملات به $317.69.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی