اپل دو تکه برای هر فرد محدود در وب آیفون سفارشات

اپل کاهش یافته است و آن دو-هر مشتری محدود در آنلاین فروش آیفون به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است آن را به فروشگاه خود را در سراسر جهان.

در سیاست با هدف مهار خاکستری, بازار برای اپل, کوپرتینو کالیفرنیا.-بر اساس اپل قبلا محدود مشتریان برای سفارش تنها یک جفت از اپل در یک زمان. اما به عنوان مشتریان در حال قفل شده است و از آجر و ملات فروشگاه های خرده فروش در حال حاضر اجازه می دهد آنها را به خرید بیش از 10 اپل.

اپل کمتر از یک ماه پیش به مسائل درآمد, هشدار به سرمایه گذاران اشاره کرد که آن صدمه دیده است مسائل مربوط به عرضه و تضعیف تقاضا به عنوان ویروس زده آن چینی عملیات.

فن آوری های غول پیکر در اوایل این ماه اعلام کرد که آن کارخانه ها تمام خواهد شد و در حال اجرا تا پایان ماه مارس به اما گفت: مدت کوتاهی پس از آن که همه از آن مکان های خرده فروشی در خارج از چین هستند که توقیف به طور نامحدود.

CFRA تحلیلگر تحقیقات آنجلو زینو با اشاره به این که چهارم مارس است که به طور سنتی ضعیف تر برای اپل به عنوان تقاضا از فصل تعطیلات پیترز ، که همراه با زنجیره تامین ساخت تا به قدرت کامل به معنی وجود دارد و ممکن است تعداد زیادی از اپل در دسترس است.

“در این نقطه در زمان من فکر می کنم آنها خواهد بود خوشحال به همان اندازه کسب و کار به عنوان آنها می توانید آنلاین” زینو گفت: پست. “وجود دارد هیچ نیازی نیست که این دو واحد محدودیت.”

ایسنا اولین گزارش اپل تغییر سیاست.

حرکت اپل آمد و تنها چند روز پس از آن ساخته شده تعجب شنبه اعلام نسخه های جدید آن, اپل, نرم افزار, مک مینی و مک بوک ایر دستگاه.

IPad Pro است که در میان محصولات اپل سایت که هنوز هم موضوع را به خرید محدودیت.

اپل تعجب برخی از خودیها اما با رونمایی از آی فون 9 در آن روز شنبه از آزادی مطبوعات که با مشخصات بالا تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیش بینی کرده بود خواهد بود راه اندازی شد, همراه با دیگر محصولات در چه بود و سپس پیش بینی می شود ماه مارس 31 کلیدی.

اپل دو هفته پیش نیز لغو فرد در بخشهایی از آن سالانه WWDC کنفرانس توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>