سهام اپل رسید نزدیک به 7 درصد در طول معاملات روز دوشنبه کمک های گسترده ای وال استریت دوباره بجای اول برگشتن و به روز رسانی امتیاز از یک تحلیلگر گفت که آی فون ساز انبار تبدیل شده بود کف فروش زیر هفته گذشته را تار و مار مربوط به نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

اوپنهایمر به روز رسانی رتبه خود را در اپل به “بهتر” از “انجام” گفت: Cupertino واقع در کالیفرنیا است شرکت آماده تر نسبت به رقبای خود را به جذب تاثیر بهداشت جهانی بحران. سهام اپل سقوط بیش از 16 درصد از آن رکورد در فوریه. 12 تا جمعه.

روز دوشنبه گزاف گویی قرار دادن سهام اپل در مسیر بزرگترین آن یک روز پس از به دست آوردن دسامبر 2018. این شرکت به شدت متکی به چین که در آن coronavirus آمار تولید در کارخانه نگه داشته و مصرف کنندگان دور از مغازه های خرده فروشی.

“ما محدود چک نشان می دهد اپل ثابت خواهد کرد که بیشتر انعطاف پذیر تر از دیگران به شرکت در سراسر جهان حرکت تغییر زنجیره تامین و تقاضای مشتری قطعیت” اوپنهایمر تحلیلگر اندرو Uerkwitz نوشت: در یک مشتری داشته باشید.

فیلادلفیا نیمه هادی شاخص SOX که شامل سهام بسیاری از تامین کنندگان اپل بازگشت 1.9 درصد است. ما نیمه هادی شرکت تکیه بیش از بسیاری از دیگر شرکت های آمریکایی در چین برای فروش.

گسترده تر S&P 500 با افزایش 2.8 درصد به عنوان سرمایه گذاران است که محرک های پولی از بانک مرکزی خواهد کوسن اقتصادی تاثیر coronavirus.

خوش بینی در مورد اپل افزایش تمرکز در محدوده زمانی معین درآمد حاصل از خدمات از جمله موسیقی بازیهای رایانهای و ویدئویی را تحت فشار قرار دادند سهام خود را تا 66 درصد بیش از سال گذشته و حتی پس از هفته گذشته فروش شود. سهام در حال حاضر معاملات در حدود 19 بار انتظار می رود درآمد پایین از یک دهه بالا PE نسبت بیش از 23 در اواسط ماه فوریه با توجه به Refinitiv Datastream.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im