فروشگاه های اپل در حال حاضر بسته به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

اپل روز سه شنبه اعلام کرد که آن را گسترش تعطیلی تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین “تا اطلاع ثانوی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آی فون ساز خود را تعطیل فروشگاه های خرده فروشی در روز شنبه برای آنچه در آن گفته می شود یک دوره دو هفته ای اما تمدید چارچوب زمانی و با توجه به یک بنر در وب سایت خود را.

یک سخنگوی اپل تایید کرد که کارکنان خرده فروشی همچنان به دریافت منظم حقوق

“موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی” مدیر عامل تیم کوک گفت: در آن زمان.

در حال حاضر تنها فروشگاه های اپل در جهان هستند 42 مکان آن در چین است که در این بسته در ماه ژانویه به عنوان coronavirus را لرزاند کشور است. تمام محل را پس از بازگشایی شد.

اپل قبلا گفته است که خود فروشگاه اپل کارکنان پرداخت می شود در طول مدت دو هفته بسته بود اما نه به هر نشانه ای از اگر سیاست را گسترش فراتر از آن.

این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هفته گذشته اپل لغو فرد در بخشهایی از آن سالانه WWDC کنفرانس توسعه که در آن گفت: به جای آن را در یک “به طور کامل فرمت جدید.”

WWDC یکی از سیب مهم ترین وقایع سال, که در آن پرده از ویژگی های جدید برای خود اپل ، iPads و مکینتاش و همچنین نشان می دهد که آخرین نسخه از آن در iOS نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>