اپل به شاتر تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین در میان coronavirus

اپل به زودی همه از آن فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین برای دو هفته.

فناوری کرگدن ساخته شده است این خبر در یک بیانیه عمومی در وب سایت خود جمعه.

“ما بسته خواهد شد همه ما از فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27” شرکت تیم کوک گفت: ترغیب مشتریان به مسائل خود را آنلاین. “موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی.”

این شرکت همچنین اعلام کرد که فروشگاه های خرده فروشی در چین خواهد بازگشایی زیر است که کشور مهاجم در پاسخ به این ویروس است که دیده می شود موارد جدید رها کردن در روز های اخیر. فروشگاه های اپل در چین شروع به بسته شدن در ماه ژانویه به عنوان ویروس گسترش یافته است.

“از امروز در تمامی فروشگاه های ما در چین دوباره باز شده اند” این شرکت اعلام کرد. “من همچنین می خواهم برای تشکر از ما تیم عملیات و شرکای خود قابل توجه تلاش برای بازگرداندن ما زنجیره تامین است. آنچه را که آموخته ایم با هم کمک کرده است و همه ما توسعه بهترین شیوه های است که کمک فوق العاده در جهانی ما پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>