اپل کارخانجات چین نزدیک به از سرگیری تولید کامل تیم کوک می گوید

اپل کارخانه ها در چین در حال گرفتن نزدیک به از سرگیری تولید کامل حتی به عنوان coronavirus چوک های با فن آوری های غول پیکر, آیفون, عرضه, به گفته مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت که این هفته او را “بسیار خوشبین” است که این کشور بخشی در کشنده اشکال.

این شرکت چینی گیاهان بازگشایی شد و در حال پیشرفت به سمت برگشت تا به سرعت پس از ویروس کشنده مجبور برخی به طور موقت نزدیک کوک گفت: در روز شنبه در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار.

“من فکر می کنم از این به عنوان نوعی از مرحله سوم از بازگشت به حالت عادی” کوک گفت: فاکس اشاره کرد که اجزای فن آوری های غول پیکر را امضا گوشی های هوشمند تولید شده در سراسر جهان است.

او ادامه داد: “این به من احساس می کند که چین در حال گرفتن coronavirus تحت کنترل است. شما نگاه کنید تعداد آنها در حال پایین آمدن روز به روز.”

اپل هشدار داد سرمایه گذاران در هفته گذشته که آن جهانی آیفون عرضه خواهد بود “به طور موقت محدود” از آنجا که کارخانه ها از آن استفاده می کند در چین مصرف شد بیش از انتظار به تولید بازگشت به حالت عادی پس از بازگشایی.

اپل گفت: این انتظار نیست به آمار آن درآمد سه ماهه ارشاد به دلیل مسائل مربوط به عرضه و همچنین فازها و کاهش تقاضا برای محصولات خود را در چین جایی که coronavirus کشته شدن حدود 2,800 مردم و بیمار بیش از 78,800.

برخی از 327 مورد جدید از coronavirus گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز جمعه به کمترین تعداد در بیش از یک ماه است. اما حدود سه چهارم از عفونت های جدید در حال حاضر در کشورهای دیگر از چین به عنوان بیماری گسترش یافته و به 55 کشورهای دیگر و مناطق آلوده کردن بیش از 4200 نفر و کشته شدن حدود 70.

CHINA-HEALTH-VIRUS

یک گارد امنیتی, کنترل دما از مشتریان در ورودی یک فروشگاه اپل در شانگهای.

خبرگزاری گتی ایماژ

map

یک نقشه از سراسر جهان شیوع کروناویروس

2

نمایش به صورت اسلاید

سهام اپل سقوط قیمت 6.5 درصد دوشنبه, ارسال حتی بزرگتر از دست دادن بیش از نزدک 100 شاخص که غرق 4.9 درصد به عنوان وال استریت وارد اصلاح خاک. ارزش سهام اپل شد پایین 1.7 درصد در premarket تجارت در $268.79 از 7:22 صبح جمعه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de