اپل جدیدترین آی فون ممکن می رسند به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده

اپل آیفون بعدی ممکن است رسیدن به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

یک گزارش جدید از آلمان این هفته ادعا می کند که کوپرتینو کالیفرنیا.-شرکت بر اساس برنامه ریزی در میزبانی یک رویداد مارس 31 که در آن انتظار می رود به پرده جانشین به قیمت پایین تر, آیفون SE.

این گوشی جدید است که انتظار می رود به یک بدن شبیه به آیفون 8 اما با قدرت پردازش از آی فون 11 و فروش می تواند به عنوان کمی به عنوان $399 با توجه به بسیار مورد توجه قرار گرفته اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo.

آلمانی وبلاگ آیفون-دارای صدای تیک تیک به نقل از منابع نزدیک به اپل. ماه مارس تاریخ خط خواهد بود تا با شبیه مارس اتفاقاتی که اپل برگزار کرده است در سال های اخیر است.

اپل به انتشار آیفون جدید — که می تواند به نام آی فون SE2 یا آی فون 9 — و همچنین به عنوان یک نسخه به روز شده از آن محبوب iPad Pro. غول فن آوری نیز ممکن است معرفی یک محصول جدید دوبله AirTag در این رویداد است.

AirTag خواهد بود یک ربع به اندازه کیف پول دوستانه دستگاه برای ردیابی اموال. این انتقالها کمک خواهد کرد که کاربران برای پیدا کردن آیتم های از دست رفته با تشکر از سیگنال آنها پرتو به گوشی کاربر است. آنها می تواند تضعیف شود به یک کیف پول جیبی از یک کیسه و یا متصل به هر موردی که ممکن است به طور منظم نابجا.

Kuo گفت: در تحقیقات اخیر توجه داشته باشید که او انتظار دارد که اپل تولید خواهد شد ده ها میلیون نفر از AirTags این سال است.

همچنین در این هفته بلومبرگ گزارش داد که اپل با توجه به باز کردن آن معروف اکوسیستم محدود به برنامه های شخص ثالث. این شرکت با در اختیار داشتن داخلی, بحث در مورد اینکه آیا باید آن را اجازه می دهد تا کاربران به مجموعه های غیر اپل ایمیل و مرور وب به عنوان برنامه های پیش فرض خود را.

اپل انتقاد شده است توسط رقبا و قانونگذاران به صورت بالقوه نقض ضد تراست با توجه به آن عادت نمی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن استفاده از پیش نصب شده برنامه های کاربردی اپل به عنوان پیش فرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im