اپل WWDC سال 2020 کنفرانس می رود آنلاین-تنها با توجه به کروناویروس

اپل توسعه دهندگان نرم افزار در حال آخرین قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس با آیفون-ساز اعلام جمعه که آن را در حرکت سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان آنلاین.

کنفرانس موسوم به WWDC سال 2020 برگزار خواهد شد را در یک “به طور کامل فرمت جدید” اپل گفت: در آزادی مطبوعات.

“در حال حاضر وضعیت سلامت مورد نیاز است که ما ایجاد یک جدید WWDC سال 2020 فرمت ارائه می شود که یک برنامه کامل با آنلاین سخنرانیها و جلسات ارائه یک تجربه یادگیری بزرگ برای ما کل توسعه دهنده جامعه در سراسر جهان” اجرایی اپل فیل شیلر در بیانیه ای گفت.

اپل نیز کمک خواهد کرد $1 میلیون نفر به سن خوزه, سازمان برای کمک به را تشکیل می دهند برای ضرر و زیان آنها را رنج می برند از این رویداد در حال حرکت آنلاین. سان خوزه, کالیفرنیا رویداد که هنوز در محل در ماه ژوئن شناخته شده است به جذب بیش از 5000 نفر در سال است.

WWDC یکی از سیب مهم ترین وقایع سال, که در آن پرده از ویژگی های جدید برای خود اپل ، iPads و مکینتاش و همچنین نشان می دهد که آخرین نسخه از آن در iOS نرم افزار.

WWDC نیز بسیار مهم برای توسعه دهندگان نرم افزار که یکی در یک زمان با مهندسان اپل در طول کنفرانس.

تصمیم به حرکت WWDC آنلاین-تنها پس از Facebook و Google لغو فرد در بخش های سالانه خود توسعه دهنده ها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>