آرکانزاس, دکتر, قرنطینه از خانواده می بیند خانه توسط گردباد

خانه یک آرکانزاس دکتر — که احتمالا از خانواده خود را به عنوان او در یک بیمارستان در طی coronavirus همه گیر شد بنا به گزارش ها توسط یک گردباد تخریب.

چرخان آمار اقامت دکتر Jared Burks که تصمیم گرفته بود برای جدا کردن خودش از همسرش, الهام و 1 ساله پسر Zeke در حالی که با ورود ساعت های بی شماری به عنوان یک پزشک مقیم در AMA’S) غرب در جنسبرو.

الهام چهارشنبه گذشته به اشتراک گذاشته دلخراش عکس برای Facebook شوهرش بود که خارج از خانه پستال Zeke از طرف مقابل یک درب شیشه ای.

همچنین این اولین بار Jared شاهد پسرش خزیدن الهام گفت KATV.

“به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم از او فقط شتافت به درب,” او گفت: خروجی.

“او بر روی شیشه به دلیل من فکر می کنم او می خواست او را به او را نگه دارید به طوری که آن را غم انگیز آن بود زیبا بود اما واقعا دلخراش به دلیل آن سخت است.”

عکس در سراسر پلت فرم رسانه های اجتماعی با بیش از 65 ، 000 سهام همانطور که از یکشنبه شب.

Dr. Jared Burks and his son, Zeke
دکتر Jared Burks و پسرش ZekeFacebook
Facebook

“[جرد] است که در حال حاضر در یک چرخش است که او بیش از همه بیمارستان از جمله استروژن و او فقط احساس مانند آن خواهد بود مسئول برای ما به قرنطینه از هر یک از دیگر” الهام گفت KATV در روز جمعه.

شنبه مشخص جارد و در روز اول در دو هفته پس او رفت و برگشت به خانواده جنسبرو خانه در حالی که الهام و Zeke رفت و به خانه مادرش به حفظ فاصله اجتماعی او گفت: ABC News.

به زودی پس از قدرتمند چرخان لمس کردن در جنسبرو باعث خرابی خانه و مجروح شدن 22 نفر در منطقه, این گزارش گفت:.

جارد بود مجروح به دنبال پناه در گنجه اتاق خواب الهام گفت: ABC News.

“ما همه امن است. خانه ما رفته است. جارد در داخل بود اما او جان سالم به در برد به لطف خدا” الهام نوشت: در Facebook شنبه شب.

“لطفا دعا کنید برای ما به عنوان ما شروع به انتخاب کنید تا قطعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>