آرنولد پالمر دعوتی ساخته شده بازیکنان سخت کار کردن مثل یک

اورلاندو فلوریدا. — چه کسی می توانست تصور می کردند که زمانی که PGA Tour سران شمالی این هفته برای بازیکنان قهرمانی پس از Tyrrell هاتون تاج گذاری شد آرنولد پالمر دعوتی قهرمان پنج شنبه در خلیج تپه نزد TPC Sawgrass خواهد بود خوش آمدید مهلت برای بازیکنان ؟

بر اساس آنچه این هفته و نیز در هفته گذشته در هوندا کلاسیک که در آن نمرات بیشتر شبیه آنچه شما می خواهم انتظار از ایالات متحده باز از یک به اصطلاح “عادی” PGA Tour رویداد Sawgrass ممکن است در واقع نشان دهنده ساده ترین تست در این فلوریدا نوسان است.

چهار نفر از 69 بازیکنان در این زمینه ساخته شده است که برش در خلیج تپه به پایان رسید تحت همتراز هاتون در 4-تحت مارک Leishman در 3-تحت Sungjae Im at 2-در زیر و Bryson DeChambeau در 1-تحت.

Rory McIlroy این ردیف 1-رتبه بندی بازیکن در جهان, شات نهایی-دور 76 در یک روز زمانی که او باید قایق-شتافت زمینه داده شجره نامه خود را.

یک بازیکن را شکست همتراز در دور سوم شنبه. ده بازیکن را شکست همتراز یکشنبه هر چند هیچ یک از سه finishers.

Marc Leishman
مارک LeishmanAP

Im برنده در PGA ملی هفته گذشته در 6-تحت. هاتون برنده پنج شنبه پس از بازی نهایی دو دور در 3-بیش از.

این نبود بالدار پا — که در آن ایالات متحده باز برگزار خواهد شد در ماه ژوئن و در جایی که پر است از بازیکنان بهترین دوست. اما از دو هفته گذشته در PGA ملی و خلیج تپه دو مناسب کلیشه عین متن.

خوب برای فلوریدا نوسان برای ساخت بهترین بازیکنان در جهان از خرد کردن.

“آن را به خوبی به بازی چیزی متفاوت” هاتون گفت. “ترین های هفته آن را هدف گلف اما نمرات فوق العاده کم است. و این به پایان رسید تا به نوعی احساس مانند یک عمده با راه اندازی.”

گفت: Leishman: “این احساس مانند ایالات متحده باز در خارج وجود دارد — سبزی سریع بلند, خشن, باریک fairways و آواز جمعیت. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. من دوست دارم که چگونه آن دشوار است. آن را چگونه باید بازی کند.”

Leishman که برنده پالمر دعوتی در سال 2017 به نام دور سوم به شرایط روز شنبه “احتمالا به عنوان سخت که من دیده ام” خلیج هیل بازی اضافه “که من لذت ببرید.”

خوب برای Leishman.

“من بسیار به جای بازی آن را مانند این هر هفته که در آن یک نبرد و شما رو به کار سخت و خرد کردن به جای باز fairways هیچ باد و فقط [شوت] 65 و حرکت کردن [رهبران]” متی فیتزپاتریک گفت: پس از تیراندازی پایین در دور بعد با 69 به پایان برده برای نهم.

خوب برای Fitzpatrick.

جوئل Dahmen که به پایان رسید گره خورده است برای پنجم به نام هفته “دیوانه”.

“من نمی دانم اگر من به بازی سخت تر, چهار روز,” او گفت:. “من خیلی خوشحال هستم که من انجام می شود. من خسته هستم.”

وجود دارد “اما” در آن وجود دارد هر چند.

“من فکر می کنم آن را بسیار جذاب” Dahmen اضافه شده است. “ای کاش می شد چند هفته بیشتر شبیه به این.”

خوب برای Dahmen.

مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای هر چند.

“من فکر می کنم این سخت ترین آزمون گلف من تا کنون بازی” کیت میچل گفت.

“به چالش کشیدن کتمان حقیقت است” DeChambeau گفت. “این قطعا آزمایش هر جنبه ای از بازی خود را.”

که بعد از همه, است, نقطه, آن نمی باشد?

بازیکنان قهرمانی این هفته ؟

“من امیدوارم که آن را نه یک شکنجه آزمون” DeChambeau گفت. “ما تا به حال برخی از خسته کننده آزمون بیش از چند هفته گذشته. بچه ها از هوندا به من گفت این بود ، من امیدوارم که [TPC Sawgrass] یک آزمون خوب و یک نمایشگاه آزمون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im