Artemi Panarin در اولین رنجرز فصل مسائل افسانه

قسمت 13 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک رنجرز.

ارزیابی Artemi Panarin اول فصل در برادوی می شود اندازه گیری در برابر تاریخ است.

اندازه گیری در برابر بزرگترین بازیکنان در 2019-20 NHL. اندازه گیری در برابر بهترین تهاجمی فصل رنجرز در تاریخ است. اندازه گیری در برابر بهترین رایگان-عامل signee آغاز بکار در نیویورک pro تاریخچه ورزش.

Panarin آورده او آورده کلاس او به ارمغان آورد یک چشمک زدن در چشم خود را با او از کلمبوس (یا مسکو) به نیویورک بود و به سادگی لذت به ناگهان بر روی یخ و با آنها به تعامل در اتاق.

نه وجود دارد بسیاری از ورزشکاران که به نیویورک آمده برای این نوع از پول نقد داشته اند و توانایی به خنده کردن ذاتی و فشار زندگی در کانون توجه است که همراه با آن راه Panarin را در این فصل است. نه وجود دارد بسیاری از ورزشکاران با توانایی بالا بردن اجرای هر کس در اطراف او راه Breadman تحویل داده است.

اولین فصل از عامل رایگان signees در نیویورک/نیوجرسی: 1. Reggie Jackson, Yankees, 1977; 2. Amar خاوری Stoudemire نیکز 2010-11; 3. کورتیس مارتین, جت, 1998; 4. C. C. Sabathia, Yankees, 2009; 5. Panarin; 6. Wayne Gretzky, رنجرز, 1996-97; 7. اسکات استیونس, شیاطین, 1993-94; 8. Plaxico Burress, غول, 2005; 9. گربه ماهی شکارچی Yankees, 1975; 10. پدرو مارتینز, متس, 2005 (TBD: Kevin Durant, شبکه).

بالا 10, هفت چیزی مشترک. است که آنها به رهبری تیم های مربوطه خود را به پلی آف. شکارچی نیست در حالی که تبادل برای یانکی ها در دومین فصل در درخت روغن قلم. و به نظر می رسد به عنوان اگر Panarin در نهایت نمی خواهد این شانس را به انجام این کار.

او تمام خواهد شد اما قطعا باید صبر کنید تا سال آینده و این بدان معناست که او را مجبور به صبر کردن برای سال آینده را به نفع خود هارت جایزه بیش از حد. هر کس در اطراف لیگ می داند آنچه که او انجام داد اما لئون Draisaitl کشیده شدن برخی از ترفندهای شسته و رفته خود را در نوعی overshadowing و outscoring کانر McDavid و بنابراین برای یک Oilers تیم پناه میبرند در یک نقطه حذفی وقتی که موسیقی متوقف شده است. اما آنچه که مهم در این انتخابات.

راستش هر چند هر زمان Panarin پا روی یخ وجود دارد چشم انداز — یا شاید حتی وعده سحر و جادو. هر بار که شماره 10 پریدند تخته شما رشد شاخص کمی نزدیک تر به سمت لبه صندلی خود را. شده اند وجود دارد نه بسیاری از رنجرز گذشته بیش از ربع قرن به استنباط که پاسخ. در واقع وجود دارد بوده است.

و بود که Jaromir Jagr در 2005-06 زمانی که او تاسیس شده حق رای دادن سوابق 54 اهداف و 123 امتیاز شد و رهبر این گروه به پایان رسید که این تیم در هفت سال حذفی خشکسالی است. پراگ, ایالات متحده آمریکا بود آدرس رنجرز اتاق این تیم با محوریت مشروط که برجسته شماره 68 با مارتین Straka مارتین Rucinsky پتر Prucha پتر Sykora, Michal Rozsival, Marek ملک و مارسل Hossa.

ارسال رنجرز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

پاول Bure شد برق هفته های پایانی 2002-03 پس از پایان مهلت خرید از Panthers اما او 12 بازی برای رنجرز که در آن سال. این واقعیت که روسیه موشک به ثمر رساند 31 گل در 51 بازی در اصل یک زانو به عنوان یک Blueshirt یکی از بیشتر قابل توجه شاهکارهای من شاهد پوشش این تیم است.

ضمنا در hockey-reference.com اگر شما در نوع پاول B در پخش, جستجو, سه بازیکن آیند تا در تکمیل خودکار: Pavel Bure پاول Buchnevich و پاول Brendl. اما به داستان ما.

ببینید همه می دانستند Panarin استعداد سطح زمانی که او رفت بر بازار در تابستان گذشته. اما سرکش شادی که با آن او تا به حال دیده می شود هر روز قدردانی می شود و به طوری که خود را با وجدان کار بر روی تخته, در یک در یک و در برگشت به مراقبت از مسئولیت های خود را بدون جن. بدن خود را – و چوب-موقعیت تقریبا همیشه کامل است. دیدگاه خود قابل توجه و توانایی های خود را برای به دست آوردن جن از طریق نادر است. و او می تواند به اسکیت بازی کردن.

روسی لزبین, کون بزرگ افتتاح شد Zibanejad سمت چپ برای اولین بار از هفت بازی قبل از دیوید کوین نقل مکان کرد و او را به رایان Strome واحد است که شامل Jesper سریع در طرف دیگر. Panarin که ثبت یک حرفه ای-32 اهداف احتمالا به دست آورده Strome میلیون ها نفر بیشتر در آینده قرارداد در حالی که parceling کردن جن.

این Breadman خدمات تحویل در بهترین است.

Panarin بود 127 رنجرز’ 233 اهداف 54.5 درصد است. او در 88 از 173 به ثمر رساند در بازی قدرت یا 50.1 درصد است. در 2005-06, Jagr بود در 152 از Blueshirts’ 257 اهداف 59.1 درصد و 86 از 163 غیر-قدرت-بازی-اهداف 52.7 درصد است. در ضمن آیا من می توانم فقط بگویم این است: Gretzky بود 265 از 1981-82 Oilers’ 417 اهداف 63.5 درصد در حالی که رفتن plus-100.

آن بود Oct. 7, 2015 رنجرز بودند در شیکاگو برای باز کردن فصل. Panarin, undrafted و در حال حاضر به وضوح بهترین undrafted بازیکن به لیگ برتر در حقوق و دستمزد-کلاه عصر بود و اولین بازی خود را پس از امضای قرارداد با Blackhawks به عنوان یک عامل آزاد پس از یک فرایند است که بود کج در شیکاگو به نفع.

او در شماره 72 و او خیره کننده. او ضرب و شتم هنریک Lundqvist با دفن دو-در-یک خوراک از پاتریک کین در 14:24 دوره اول. او در اینجا بود او وجود دارد او همه جا بود. فراموش نشدنی است. بعد از بازی که Blueshirts برنده 3-2 پس از نگه داشته شده است در اتاق خود را برای بیش از یک ساعت طول نفرت انگیز ترین جام, بنر, بالا بردن مراسم در تاریخ, من از یک رنجرز اجرایی چگونه سخت آنها می شده است در Panarin.

“ما نمی,” او گفت: اش نشان در طول یک چت بود که رکورد. “ما طلایه دار [به نام او نام] بیش از وجود دارد نمی خواهم او که بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>