هنرمند نشان می دهد پوتین ‘قهرمان’ نقاشی در ترکیه — که بی درنگ حذف

یک هنرمند روسی شناخته شده برای طنز تصاویر از ولادیمیر پوتین نشان داد جدید با این نسخهها کار های رئیس جمهور روسیه در استانبول در روز شنبه با توجه به گزارش.

الکساندر دنسکی پرده برداری از چهار نقاشی های بزرگ در ترکیه که قرار بود به تصویر بکشد پوتین به عنوان یک قهرمان — اما مقامات در استانبول به سرعت حذف art, رویترز گزارش داد.

این سری به نام “پوتین روسیه” در نظر گرفته شده بود به برجسته روابط بین ترکیه و روسیه هنرمند به رویترز گفت با وجود این دو کشور را پشتوانه طرف مخالف در سوریه جنگ است.

“در حال حاضر ما یک تشدید روابط با ترکیه” دنسکی و گفتگو کرد. “من در اینجا نشان می دهد درست در مرکز ترکیه در آن خیابان اصلی که در آن سفارت روسیه است که پوتین در روسیه است.”

این پروژه شامل پرتره از رئیس جمهور روسیه با متن “فوق العاده پوتین.”

Officials pick up portraits of Russian President Vladimir Putin painted by Russian artist and former mayor of Arkhangelsk Alexander Donskoy at Istiklal Street in Istanbul, Turkey.
مقامات انتخاب کنید تا پرتره از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نقاشی های هنرمند روسی و شهردار سابق از آرخانگلسک الکساندر دنسکی در استانبول.ایسنا

“من می خواستم برای جلب توجه به چه پوتین گرفته شده است در روسیه: مانند یک ابرقهرمان. بنابراین من نوشت: در پرتره ‘پوتین ابرقهرمان’,” دنسکی گفت.

Tourists pick up a portrait of Russian President Vladimir Putin painted by Russian artist and former mayor of Arkhangelsk Alexander Donskoy.
گردشگران انتخاب کنید تا یک پرتره از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نقاشی های هنرمند روسی و شهردار سابق از آرخانگلسک الکساندر دنسکی.ایسنا

اما روابط میان مسکو و آنکارا باید به ظاهر شروع به شکستن به روسیه حمایت نظامی سوریه به درگیری با نیروهای ترکیه در ادلب.

هنرمند-provocateur گفت: او می خواست به التماس کردن احساسات قوی و واکنش های از رهگذران — است و برنامه ریزی برای برگزاری بیشتر نمایشگاه در جاهای دیگر از جمله در ایالات متحده است.

دنسکی قبلا سکوت و سانسور مواجه سطح مجله گزارش در سال 2018 است.

دنسکی اول طنز “SuperPutin” نمایشگاه ویژه 30 قطعه از هنر “کشتن پوتین با مهربانی” با به تصویر می کشد او شلیک اسلحه, روش سوارکاری, یک خرس و cuddling پلنگ خروجی گزارش شده است.

اما دومین نمایشگاه “ساخته شده در کره شمالی” باعث خشم با نشان دادن کره شمالی در حال قاچاق به خارج از کشور — توسط هنرمند را.

Russian artist and former mayor of Arkhangelsk Alexander Donskoy picks up a portrait of Russian President Vladimir Putin at Istiklal Street in Istanbul, Turkey February 15, 2020.
هنرمند روسی و شهردار سابق از آرخانگلسک الکساندر دنسکی میدارد تا یک پرتره از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در استانبول امروز.ایسنا

این نمایشگاه شامل پوستر های تبلیغاتی به تصویر می کشد کره شمالی نیروهای کشتن سربازان آمریکایی و از بین بردن ساختمان کاپیتول ایالات متحده سطحی گزارش شده است.

دنسکی نیز باعث به هم بزنید برای عملکرد قطعه هنری که در آن او به رهبری یک بند زده و پارس shirtless مرد با پوشیدن یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک کردن در مسکو به مسخره رئیس جمهور ایالات متحده خروجی گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de