هنرمندان در سراسر شهر نیویورک به خیابان آمده اند به افتخار کوبه برایانت در ماه پس از مرگ غم انگیز خود را.

بروکلین بر اساس هنرمند علامت گذاری به عنوان پل Deren, 39, کامل خواهد شد یک تصویر افسانه ای بسکتبال بازیکن با دختر خود سکس در چینی.

Deren — که می رود توسط هنرمند نام Madsteez — قبلا رنگ نایک-سفارش نقاشی دیواری تجلیل برایانت در 180 عرشه اسکیت. این Laker افسانه حتی متوقف سابق خود نیوپورت بیچ art studio به ستایش Deren هنر.

A Kobe Bryant mural by Madsteez on 180 skateboard decks that was commissioned for Nike.
یک کوبه برایانت نقاشی دیواری توسط Madsteez در 180 عرشه اسکیت که راه اندازی شد برای نایک.حسن نیت ارائه میدهد علامت پل Deren

“او فوق العاده سپاسگزار فروتن شخص و او دوست داشت آن را” Deren گفت: پست. “منظورم این است چگونه می تواند شما را مانند خودتان مانند 20 فوت قد.”

برایانت بود “یک الهام” به Deren — و اولین نقاشی دیواری کمک کرد راه اندازی حرفه ای او, او گفت:. ESPN پخش یک کلیپ از نقاشی دیواری در Sportscenter که منجر به کمیسیون از Cam Newton.

او پس از انجام متعدد با مشخصات بالا نقاشی های دیواری تجلیل ورزشکاران از جمله کارملو آنتونی, شکیل اونیل و دیوید بکهام دیواری برای L. A. کهکشان زمین فوتبال در لس آنجلس.

Madsteez works on his Kobe Bryant mural in Chinatown.
حسن نیت ارائه میدهد در شرق روستای دیوار

Deren گفت که این سازمان در شرق روستای دیوار به عنوان متصدی برای Sun Yat Sen مدرسه متوسط در محله چینی ها — جایی که او به زودی تکمیل گسترده جدید نقاشی دیواری تجلیل برایانت.

“آنها معاون کشیش بخش از نقاشی های دیواری در مدرسه و بچه ها رای دادند و چه آنها می خواستند که در فضای” Deren گفت. “بچه ها دیکته شده است که آنها می خواستند یک نقاشی دیواری از کوبه به دیوار.”

بنابراین در شرق روستای دیوار رسیده به Deren چرا که آنها می دانستند قبلی خود را در رابطه با ورزشکار, او گفت:.

Madsteez works on his Kobe Bryant mural in Chinatown.
حسن نیت ارائه میدهد در شرق روستای دیوار

نقاشی دیواری است که بر اساس یک عکس توسط Atiba Jefferson — که شات “تقریبا تنها عکس از جی جی که استودیو عکس” Deren گفت. Jefferson پرواز از کار در اورلاندو امروز به کمک Deren با نقاشی دیواری.

“مردم طنین با او به عنوان الهام بخش شکل فراتر از بسکتبال” Deren گفت. “برای من آن را مانند من انجام چیزی فراتر از فقط نقاشی دیوار.”

دوم نقاشی دیواری از برایانت با دختر خود را نیز به تازگی در پایین سمت شرق توسط هنرمند خیابانی Fumero Ism. این نمایش در اولین خیابان هنر سبز پارک حیاط.

“نقاشی دیواری یک استعاره برای چه زودگذر زندگی می شود و چقدر بی بها است” Fumero Ism گفت: پست. “در نقاشی دیواری, من می خواستم برای انتقال عشق کوبه و جی جی به حال برای هر یک از دیگر با نشان دادن یک حرکت ساده از یک آغوش با کوبه را بازوی راست در اطراف Gigi آراسته با نشاط صورت است که به تصویر می کشد قدرتمند پدر-پدر پیوند بین آنها را.”

سومین نقاشی دیواری از برایانت فنر در سراسر خیابان از مرکز بارکلیز در بروکلین. که قطعه توسط ملکه هنرمند Efren Andaluz شد بر اساس یک تصویر گرفته شده توسط عکاس جان SooHoo زمان را گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im