به نیویورک coronavirus مرگ و میر رشد می کند شواهد جدید نشان می دهد که ما در حال خم “منحنی’

ماندن در خانه در حال کار است.

این پیامی است که نیویورک قدرتمند ترین سیاستمداران و کارشناسان بهداشت و درمان تحویل داده اند در این هفته به عنوان داده ها از دولت امپراتوری را در بیمارستان نشان می دهد که سونامی از coronavirus موارد شروع به کم کردن سرعت و حتی به عنوان تلفات soars.

“از کجا ما از اینجا بروم ؟ اول نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم. در خانه بمانند چرا که با این نسخهها کار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: طی جلسه توجیهی روزانه در آلبانی در روز جمعه. “ما در حال مسطح منحنی ما باید همچنان به پهن کردن منحنی.”

کومو را ارائه شامل آمار جدید نشان داد که چگونه از رکود کمک شد.

  • تعداد بیماران قرار می گیرد هواکش کاهش با میانگین 97 روزانه موارد جدید طی سه روز — فقط یک سوم از آنچه در آن بود در مارس 4, 309.
  • تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز ادامه داد: به تیک رو با میانگین 359 روزانه بیماران جدید بیش از گذشته سه روز.
  • تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه همچنان ادامه دارد و به کم کردن سرعت و در روز پنج شنبه تعداد کمی از تخت آزاد شدند تا برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد.

که دولت اطلاعات آهنگ با آنچه مسئولان شهرستان شاهد هستیم. شهردار بیل د Blasio این هفته گفت که برای اولین بار در یک ماه ترس خود را که در این شهر محدود عرضه هواکش خواهد بود غرق شده بود شروع به فروکش کردن.

“این نقطه این هفته ما فکر می کنیم می خواهم دیدن 300 یا بیشتر مردم هر روز بیشتر از مردم هر روز که نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. در حال حاضر آن را حدود 100 نفر هر روز بیشتر و حتی ممکن است پایین رفتن” de Blasio گفت.

Gov. Cuomo smiles today during a coronavirus briefing.
رژیم صهیونیستی. اندرو کومو لبخند در طول coronavirus جلسه امروز است.هانس Pennink

منحنی مسطح می آید به عنوان coronavirus در حال حاضر به تحمیل یک ویرانگر تلفات در پنج بخش نیویورک, کشته شدن بیش از 5000 عنوان از صبح روز جمعه.

که رهبری هر دو کومو و د Blasio به بارها و بارها هشدار داد که دستاوردهای زودگذر خواهد بود اگر نیویورکی متوقف اطاعت خاموش و اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“ما تا به حال فقط چند روز خوب جایی که ما دیده ایم کمی از پیشرفت اما نه یک تغییر اساسی و در عین حال” de Blasio هشدار داد در مصاحبه ای تنظیم هوا “ان بی سی اخبار شبانه” در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de