مایک Fiers نمی خواهید هر گونه حمایت می کند.

این یک پارچ گفت: او نمی نیاز به هر گونه امنیتی اضافی از لیگ اصلی بیس بال برای سال 2020 فصل است.

“من نمی دانم که چگونه آنها را” Fiers گفته ورزشی در روز چهارشنبه. “من نمی خواهم برای امنیت فوق العاده. من در اینجا به بازی بیس بال, و من می توانم از خودم دفاع کنم اگر هر چیزی. ما لیگ ملی بازی و من قصد دارم به به به جعبه [ضربه] درست مثل هر کس دیگری.

“این بخشی از بازی است. اگر آنها تصمیم به پرتاب در من و سپس پرتاب آنها به من. وجود دارد هیچ چیز شما می توانید در مورد آن انجام دهد.”

Fiers که در بازجویی های ورزشی در ماه نوامبر که Astros شد سرقت نشانه های تن به تن برای هوستون در طول این تیم تا سال 2017 سری جهانی قهرمانی فصل است.

کمیسر راب مانفرد تا به حال ستایش بالا برای Fiers برای دمیدن سوت در آستروس و گفت: MLB را در هر مرحله ممکن است به حفاظت از پارچ.

“مایک Fiers نظر من را صنعت خدمات” مانفرد گفت: در طول یک نشست با ESPN. “او در را باز کرد اینجا. بدون که با باز کردن درب ما هرگز قادر به انجام موثر سرمایه گذاری که ما انجام دادیم. ما هرگز قادر به تحمیل این رشته که تحمیل شده بود. ما هرگز قادر به احتمالا به پیشگیری اقداماتی را که ما میخوایم با توجه به 2020 و مهم است – اما مهم – که ما همه آن است.”

Fiers همچنین گفت: ورزشی که او آماده است برای هر یک در زمینه قصاص است که ممکن است راه خود را آمده.

“من در برخورد با بسیاری در زندگی من” Fiers گفت. “من در برخورد با مردم نفرت من قبل از. من در برخورد با بسیاری از مشکلات زندگی. آن است که آنچه در آن است. و اگر کسی را برای رفتن به تلافی سپس با برخورد با زمین آن را یک معامله بزرگ نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی