اخترفیزیکدان بستری در حالی که در تلاش برای ابداع coronavirus دستگاه

این حوصله دانشمند استرالیایی یک آهنربا برای مشکل.

دکتر دانیل Reardon, 27, یک اخترفیزیکدان سعی در ابداع یک زنگ هشدار است که مردم مانع از لمس کردن چهره خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – اما زخم جذب این نوع اشتباه از توجه و زمانی که او چهار ربا گیر تا بینی خود را و به پایان رسید تا در یک بیمارستان با توجه به نگهبان.

“من برخی از تجهیزات الکترونیکی اما واقعا هیچ تجربه یا تخصص در ساخت مدارهای یا چیز” Reardon یک محقق در دانشگاه Swinburne در ملبورن که مطالعات تپ اخترها و امواج گرانشی گفته نگهبان استرالیا.

“من تا به حال یک بخشی است که تشخیص میدان های مغناطیسی. من فکر کردم که اگر من ساخته شده یک مدار است که می تواند به تشخیص میدان مغناطیسی و ما به تن آهن ربا ما مچ دست و سپس آن را می تواند تنظیم کردن زنگ هشدار اگر شما آن را بیش از حد نزدیک به صورت خود را. کمی از خستگی در انزوا ساخته شده من فکر می کنم که گفت:” می توان مخترع که tinkered با چهار آهن ربا نئودیمیم قدرتمند در بد بخت پروژه.

او به زودی متوجه شدم که بخش الکترونیک او با استفاده از به اتمام مدار هنگامی که وجود دارد هیچ میدان مغناطیسی.

“من به طور تصادفی اختراع یک گردنبند که buzzes به طور مداوم مگر اینکه شما دست خود را حرکت به صورت خود,” او گفت: خروجی اخبار.

“پس از دور انداختن این ایده من بود و هنوز کمی حوصله بازی با آهن ربا,” او توضیح داد.

“این همان منطق به عنوان قطع گیره به گوش شما – من کوتاه آنها را به من earlobes و سپس مقایسه آنها را به سوراخ بینی و همه چیز رفت و در سراشیبی به سرعت زمانی که من کوتاه آهن ربا به من سوراخ بینی دیگر ،” bumbling دانشگاهی گفت.

Reardon گفت: او راندند دو آهن ربا به سوراخهای بینی خود متصل شده و دو نفر دیگر در خارج از.

زمانی که از او جدا خارج از آهن ربا دو در داخل هم چسبیده – بنابراین او سعی کردم به استفاده از باقی مانده آهن ربا به آنها را حذف کنید.

“در این نقطه شریک زندگی من که با این نسخهها کار در یک بیمارستان بود خنده در من” Reardon گفت. “من در تلاش بود تا آنها را بیرون بکشد اما ریج در پایین بینی من شما نمی توانید گذشته است.

“پس از تلاش برای 20 دقیقه من تصمیم به گوگل مشکل و پیدا کردن یک مقاله در مورد یک دختر 11 ساله پسر که همین مشکل بود. این راه حل که بیشتر از آهن ربا. برای قرار دادن در خارج برای جبران جلو و از آنهایی که در داخل.

“همانطور که من در کشیدن رو به پایین را امتحان کنید و حذف آهن ربا آنها کوتاه به هر یک از دیگر و از من گرفتن. و کسانی که دو آهن ربا به پایان رسید تا در سمت چپ سوراخ بینی در حالی که دیگری در حق من. در این نقطه من فرار از ربا.”

او سپس به شدت سعی در استفاده از انبردست را بیرون بکشد, اما آنها به سرعت تبدیل شد مغناطیسی.

“هر بار که من به ارمغان آورد و انبردست به بینی من کل بینی خواهد shift سمت انبردست و سپس انبردست خواهد نچسب به آهنربا,” او گفت:. “این کمی دردناک در این نقطه است.

“شریک زندگی من مرا به بیمارستان که او کار می کند زیرا او می خواست همه همکاران او به خنده در من. پزشکان فکر می کردم آن را بسیار خنده دار, ساخت نظرات مانند ” این یک آسیب با توجه به خود انزوا و خستگی.'”

در نهایت پزشکان اعمال بی حسی اسپری و دستی حذف ربا از بینی خود را – اما یک سقوط کرد پایین گلو خود را.

“است که می تواند یک بیت از یک مشکل اگر من بلعیده یا نفس را در, اما من خوشبختانه قادر به جلو خم و سرفه آن را … نیازی به گفتن من نیست که به بازی با آهن ربا دیگر” Reardon گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>