Astros آس جاستین Verlander عمل جراحی کشاله ران راست

هوستون هوستون آستروس آس جاستین Verlander تا به حال عمل جراحی در سمت راست او کشاله ران جمعه و انتظار می رود که حدود شش هفته است.

مدیر کل جیمز بر اعلام ساخته شده. زمان می دهد Verlander زمان به درمان قبل از روز افتتاحیه که شده بود تحت فشار قرار دادند به اواسط ماه مه در اولین به دلیل جدید کروناویروس.

Verlander برخورد با این مشکل در اوایل بهار آموزش. او برای اولین بار شروع به تعویق افتاد تا 3 مارس به دلیل ناراحتی در کشاله ران راست. او ساخته شده دو شروع به تبادل 4 2/3 نوبت با 3.86 عصر.

Verlander چپ دوم خود را شروع و در 8 مارس با فشار ملایم از پشت عضله و گفت: در آن زمان که آن خواهد بود و بعید است که او قادر خواهد بود برای شروع برنامه ریزی شده در مارس 26, درب بازکن, در برابر فرشتگان در لس آنجلس.

بر گفت آستروس فکر Verlander می تواند بازیابی از آسیب کشاله ران با درمان فیزیکی است.

“پس از آخرین شکست خود را در ناتوانی کارکنان پزشکی توصیه می شود که عمل جراحی لازم بود” بر گفت.

Verlander که برنده AL Cy جوان جایزه فصل گذشته ساخته شده است که هر یک از خود را برنامه ریزی شده شروع می شود برای Astros از او به دست آورد از دیترویت در ماه اوت سال 2017. Verlander شد 21-6 با 2.58 عصر آخرین فصل و چراغ این رشته در برد و نوبت (223).

37 سال است که ورود خود را در 16 فصل در لیگ های بزرگ. Verlander که برنده اول خود را Cy جوان جایزه در سال 2011 زمانی که او نیز انتخاب شد, AL MVP است 225-129 با 3.33 عصر و 3,006 strikeouts.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>