Astros shortstop کارلوس کوریا پاره پاره کودی Bellinger یک روز پس از داجرز سوپراستار outfielder پیوست و چند بازیکن دیگر در اطراف لیگ در eviscerating آستروس به عنوان یکی از تاریک ترین رسوایی تاریخ MLB.

“کودی شما نمی دانید که حقایق” کوریا گفت: ورزشی از Bellinger که در روز جمعه ادعا کرد outfielder خوزه Altuve “به سرقت برده یک MVP” از یانکی ها outfielder هارون قاضی در سال 2017, زمانی که قاضی دوم به پایان رسید در AL MVP رای گیری. “هیچ کس می خواهد به بحث در مورد این, اما من قصد دارم به بحث در مورد این. خوزه Altuve بود یک مرد که نمی با استفاده از سطل زباله می تواند.”

کوریا با اشاره به سطل زباله می تواند که MLB تایید اعضای Astros در سال 2017 به منظور رله مخالفان نشانه ها — که به طور غیر قانونی به دست آمده به صورت الکترونیکی در صفحه اصلی بازی — برای batters.

کوریا که بسیاری از برچسب صادقانه ترین و شرمندگی زمان Astro پس از فریب دادن, حماسه, همچنین رفت و تا آنجا که به می گویند که Altuve بود و بخشی از زباله-می کوبیدن سیستم.

“چند بار که سطل زباله می شد ضرب دیده بود و بدون رضایت او و او را داخل محل باشگاه وانجمن و در داخل ستاره شرق به هر کس کوبیدن به سطل زباله می تواند و او را عصبانی” کوریا گفت: از Altuve. “او را از جا در رفته. او خواهد گفت: “من نمی خواهم این. من نمی توانم آمار مانند این. آیا شما که به من.’ او با بازی بازی تمیز کردن.

Carlos Correa (l) and Jose Altuve
کارلوس کوریا (l) و خوزه Altuveگتی ایماژ

“برای او به بیرون رفتن وجود دارد و بدنام خوزه Altuve نام مانند آن نمی نشستن حق با من است. مرد نقش بازی تمیز کردن. که آسان برای پیدا کردن. [سابق هوستون پارچ] مایک Fiers را شکست داستان. شما می توانید بیرون بروید و بپرسید مایک Fiers, ‘آیا خوزه Altuve استفاده از سطل زباله می تواند? آیا خوزه Altuve تقلب را به نفع خود MVP?’ مایک Fiers است رفتن به شما بگویم, مستقیم تا او از آن استفاده نمی کند. او یک بازیکن که از آن استفاده نمی کند. جاش Reddick, تونی کمپ کسانی که بچه ها آنها را نمی خواهید به سطل زباله می تواند در همه. بنابراین زمانی که او نشسته وجود دارد و مذاکرات در مورد Altuve آن را نه حقایق.”

کمیسر راب مانفرد را از گزارش تقلب در بر داشت که Astros الکترونیکی به سرقت برده نشانه هایی در بخش هایی از سال 2018 بیش از حد, اما, رله آنها را از راه های دیگر. بدون بازیکنان دخیل بودند در گزارش دیگر از این پس-بازنشسته کارلوس Beltran که گفته شد به کمک رهبری خیانت کردند.

پس از رسوایی تقلب بود برای اولین بار به اطلاع عموم توسط اوکلند دو و میدانی پارچ Fiers در ماه نوامبر گسترش شایعه که Altuve پوشیده بود زنگ در زیر پیراهن خود را در طول سال 2019 ALCS زمانی که او به یک پیاده روی کردن خانه اجرا به ارسال هوستون گذشته یانکی ها و سریال های روز دنیا.

شایعات به دست آورد بخار به دلیل Altuve دیده می شد آموزش هم تیمی های خود به پاره کردن لباس خود را به عنوان بخشی از یک جشن محبوب تاکتیک زمانی که او گرد صفحه اصلی که بازی.

MLB بود و نه قادر به اثبات این شایعه که Altuve انکار کرد و گفت همسرش به او دستور نیست که پیراهن خود را پاره پاره کردن.

“من نمی دانم آنچه که بشر در بازدید از یک پیاده روی کردن خانه اجرا در برابر Aroldis چپمن برای ارسال تیم خود را به جهان سری 1) است که فکر می کنم نمی rip نیوجرسی من خاموش,’ اما 2) رفتن به تونل خود را تغییر دهید و سپس بیرون آمده و انجام مصاحبه خود را. که باعث می شود هیچ حس به من” Bellinger گفت.

کوریا در مقابله با “بنابراین 1) او نمی خواست به پیراهن خود را خاموش چون همسرش گفت: همسر من در اوایل سال برای من نیست برای انجام این کار است. بنابراین او به من گفتن به آن را انجام دهد. و شماره 2) او ناتمام تو که نگاه نوع بد که او نمی خواهید مردم را به دیدن و مردم را به بحث در مورد. که به این دلیل بود.

“…Altuve هرگز فریب خورده” کوریا اضافه شده است.

کوریا نیز به ضرب گلوله Bellinger ادعا می کنند که Astros “سرقت” یک حلقه قهرمانی از داجرز در سال 2017 کرد و گفت که این نشانه ها در جهان سری اغلب تغییر و “نمی تواند رمزگشایی می شود.”

“اگر شما نمی دانید که حقایق و سپس شما رو به shut the f–k تا” کوریا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im