طولانی نیست پس از گرفتن یک مدیر جدید این Houston Astros خود را جدید مدیر کل.

جیمز کلیک کنید را بیش از آستروس پس از خدمت به عنوان Tampa Bay Rays معاونت عملیات بیس بال برای سه فصل گذشته. بر کار خواهد کرد در کنار به تازگی استخدام گرد و خاکی بیکر به نمایندگی از یک شروع جدید برای رسوایی-گرفتار حق رای دادن که دیدم GM جف Luhnow و مدیر AJ Hinch به حالت تعلیق و اخراج پس از MLB را بررسی نشانه-سرقت.

“جیمز تا به حال چشمگیر حرفه ای” هوستون صاحب جیم کرین گفت: در یک نسخه. “او یک رهبر محترم که پیشرفت در این بازی در تمام جنبه های عملیات بیس بال و او ساخته شده است و روابط با هر دو جلو دفتر و محل باشگاه وانجمن پرسنل. من هیجان زده به معرفی او به عنوان جدید ما مدیر کل — او علاوه بر بزرگ به Astros.”

42 ساله ییل گراد کار می کرد راه خود را از یک نقش هماهنگ کننده در سال 2006 و صرف زمان به عنوان اشعه’ مدیر بیس بال تحقیق و توسعه و بعد از آن مدیر عملیات بیس بال. او می شود 13, GM در Astros تاریخ است.

“من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به آستروس خانواده” را گفت. “آستروس هستند مترقی و نوآورانه سازمان با شدت با استعداد گروه در مقابل دفتر. من سپاسگزار به جیم جرثقیل و آستروس به من این فرصت را برای کمک به این تیم برای قهرمانی بیشتر.”

کلیک کنید در اوایل Astros تصدی باید به مقابله با از دست دادن این سازمان اول و دور دوم پیش نویس میدارد در سال 2020 و 2021 به عنوان بخشی از نظم و انضباط صادره برای بدنام تقلب انتخاباتی استفاده می شود که دوربین در centerfield به کمک رله های دریافتی زمین به batters. آستروس برنده دوم آل پرچم در سه سال در حال سقوط به اتباع در هفت بازی در سری جهانی در فصل گذشته.

استخدام آخرین حمله اشعه جبهه که نیز از دست خایم بلوم به Red Sox این زمستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی