Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی زمینه مناسب برای فصل نهایی از ‘Brockmire’

تمپا — قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس سکوت ورزشی جهان مانند هیچ چیز قبل از آن آستروس در بر داشت خود را به عنوان بدترین مردم در جهان است. داشتن مدال نقره, مردی که با قرار دادن سطل زباله-می-کوبیدن Astros که در جعبه راب مانفرد که اعمال (یا فقدان آن) در حماسه نشانه-سرقت رسوایی کشید تمسخر از دیگر بازیکنان و طرفداران است.

و توسعه را به خود جلب کرد خنده از محبوب بازیگر Hank Azaria, که, موفق, تحسین منتقدان تلویزیونی کمدی “Brockmire” است که بسته بندی ، چهارم آن و فصل نهایی راه اندازی شنبه در IFC با وحشی جای ایده یک تصور خوب قبل از مایک Fiers شد whistleblower برای سنین: Azaria عنوان شخصیت جیم Brockmire یک بازی بیس بال, پخش است که به اندازه کافی اسکلت در گنجه خود را برای پر کردن یک دهه ارزش کالج, کلاس زیست شناسی, می شود بازی کمیسر 10 سال از هم اکنون.

“شما فکر می کنم این اتفاق می افتد تحت جیم Brockmire دیده بان به عنوان کمیسر نه غارت مانفرد را” Azaria گفت: پست در هفته گذشته. “Brockmire منحصر به فرد واجد شرایط برای رهبری یک لیگ از رسوایی. او می تواند صحبت در مورد ‘سطل زباله می تواند بود که زندگی من است.””

واقعی Azaria, یک تهیه کننده اجرایی “Brockmire,” ضربه سخت بود Astros رسوایی از آنجا که ملکه بومی است جان سخت متس فن. این متس البته تا به حال به اخراج خود با نام تجاری جدید مدیر کارلوس Beltran به دلیل درگیری خود با 2017 Astros’ تخلف است.

“آنچه در آن بود باور نکردنی متس مانند” Azaria گفت: ruefully. “ما همه از حرکت نزولی از رسوایی و هیچ یک از حرکت صعودی از برنده شدن از رسوایی. این است زندگی یک متس فن.”

نه این که او به یک فن از Beltran استخدام در وهله اول. ترک خورده Azaria: “من نمی تونم که تصویر [از سر من] از Beltran را بت خود را بر روی شانه (تا پایان سال 2006 ملی مسابقات قهرمانی لیگ سری). بعدی چه کسی ؟ [تام] Glavine? [تعقیب] Utley? چه کس دیگری به دنبال ما در اینجا؟”

Hank Azaria Brockmire IFC Rob Manfred
Hank Azaria در “Brockmire.”اریکا Doss/IFC

Azaria برنامه ریزی شده به بازی Brockmire به عنوان یک حراج شرکت میزبان همراه با سابق یانکی و زمان ESPN پخش Teixeira علامت برای رویای که قبلا شناخته شده به عنوان هارلم RBI. همه گیر البته قرار می دهد تقویم در شک و تردید. در عین حال Azaria برخوردار است و خدمت در این علت مدیره همراه با Teixeira و هیچ یک دیگر از مانفرد خود را.

“ما شده ایم ساخت بسیاری از Brockmire جوک” Azaria گفت: از او و مانفرد. برای اطمینان از واقعی کمیسر می تواند با استفاده از طنز تسکین.


بیایید گرفتن پاپ سوالات مسابقه. هر دو آمده از Gary مینتز جنوبی هانتینگتون:

در سال 2018 فیلم سبز “کتاب” محافظ تونی لب اصرار دارد که متفاوت از مشاهیر outfielder به جای ذرت ویلی ساخته شده بهترین گرفتن تا کنون در این پولو زمینه. نام این Hall of Famer.

در یک 2019 قسمت از “فروشگاه” یک شخصیت می گوید که خود را به عنوان به خوبی شناخته شده طلسم برای یک تیم MLB. نام تیم و طلسم.


اگر شما یک مدرسه قدیمی طرفدار بیس بال است که می کند لذت بردن از بازی های جدید تجزیه و تحلیل شما کاملا لذت بردن از “وضعیت بازی” یک کتاب جدید توسط MLB Network مفسر لایحه Ripken.


خود را Pop Quiz Answers:

Joe DiMaggio

Fredbird کاردینالز’ طلسم

اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال با فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im