حداقل یک بازیکن در Astros مایل به خطر هر چه باقی می ماند از شهرت خود را.

در حالی که اکثر هم تیمی های مشترک چند جزئیات در مورد هوستون ثبت نام-سرقت طرح در طول این تیم برای اولین بار در دسترس بودن رسانه ها در این فصل کارلوس کوریا را به شدت تکذیب کرد گزارش می دهد که Astros همیشه عینک دستگاه های الکترونیکی.

“این یک دروغ است. هیچ کس پوشیده buzzers. هیچ کس پوشیده دستگاه. که داستان باید کشته شود در حال حاضر” کوریا به خبرنگاران گفت: در غرب پالم بیچ فلوریدا.

“ما می دانیم که برای مطمئن برای یک واقعیت است 100 درصد به عنوان یک تیم … اگر من دروغ گفتن در اینجا من به شما از دست دادن اعتبار اگر چیزی مانند آن بیرون می آید و این چیزی است که من می خواهم به انجام. من می خواهم به صحبت می کنند حقیقت است. آن را فقط مستقیم نادرست است. هیچ کس پوشیده هر چیزی. در سال 2018 ، 2019 ، تا سال 2017 هیچ کس پوشیده دستگاه یا نه.”

خوزه Altuve فرصت داده شد برای به اشتراک گذاشتن سمت خود را از داستان به شدت انکار گزارش میپوشید زنگ هنگامی که او ضربه پرچم-برنده home run در برابر یانکی ها در ماه اکتبر. به جای او تکیه بر یافته های این کمیسیون گزارش که هیچ مدرکی آستروس عینک دستگاه های الکترونیکی.

“MLB انجام تحقیقات خود را و هیچ چیزی پیدا,” Altuve گفت. “آنها آنچه را که آنها در بر داشت در سال 2017 واقعا خوب بررسی بدیهی است. آنها را بررسی زنگ و چیزی. هنگامی که شما می گویند شما باور نمی کنم که من یک زنگ به شما اعتقاد ندارند MLB مورد بررسی قرار گرفت.”

حتی بدون کمک از buzzers, کوریا نمی تواند دفاع این تیم اقدامات خود را در طول مسابقات جهانی عنوان اجرا شود.

“هیچ بهانه ای وجود دارد. ما در اشتباه بودند برای همه چیز ما در سال 2017,” کوریا گفت. “این چیزی نیست که ما ایستاده و آن چیزی نیست که ما می خواهیم به تصویر بکشد به عنوان یک سازمان. ما احساس می کنیم واقعا متاسفم. ما را تحت تاثیر قرار مشاغل. ما تحت تاثیر بازی در برخی از راه. این فقط بد است.”

جاستین Verlander که معامله شد به هوستون در نزدیکی پایان سال 2017 فصل مشترک تاسف بیش از حد.

“من آرزو می کنم من تا به حال گفت: بیشتر” Verlander گفت. “من نمی تواند به عقب برویم. من نمی توانم معکوس تصمیم من. برای من که متاسفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی