Astros به تیم استراتژی در اداره ثبت-سرقت رسوایی

هوستون آستروس آماده خود را به پرده روابط عمومی و برنامه ریزی برای برخورد با علامت-سرقت رسوایی است که آسیب دیده خود را حق رای دادن شهرت تمام offseason.

Astros صاحب جیم کرین است که انتظار می رود برای دیدار با کل تیم روز شنبه برای بحث در مورد این تیم استراتژی برای عموم پرداختن به رسوایی با توجه به و ESPN.com گزارش روز سه شنبه.

اگر چهارشنبه روز تنها Astros کوزه و خشکشویی شد و انتظار می رود به گزارش به اردوگاه موقعیت بازیکنان نیز باید با هواپیما به وست پالم بیچ فلوریدا. — سایت از این تیم بهار مرکز آموزش — شرکت در جلسه منابع گفته وب سایت. این تیم را باز خواهد کرد clubhouse به رسانه ها برای اولین بار در بهار امسال در روز پنج شنبه.

چگونه شرمندگی در سال 2017 سری جهانی قهرمان Astros خواهد بود زمانی که آنها چهره های رسانه ای این است که معلوم نیست بر اساس این گزارش. جرثقیل ممکن است ارائه یک اشاره در چه آستروس ممکن است رسیدگی به اختلاف در هوستون جایزه ورزشی در Jan. 22 وقتی که او گفت: “تیم “خواهد عذر خواهی برای چه اتفاق افتاد و درخواست بخشش و حرکت رو به جلو است.”

آستروس که هنوز هم در این تیم شده اند کمتر شرمندگی در مورد 2017 رسوایی که سابق پارچ مایک Fiers اول منفجر سوت به ورزشی از بازیکنان که دیگر در سازمان است.

Astros owner Jim Crane
Astros صاحب جیم جرثقیلگتی ایماژ

خوزه Altuve سعی کردم به دنبال به جلو به آینده در حالی که الکس Bregman پنهان در پشت کمیساریای گزارش زمانی که خواسته در یک Astros فن رویداد در مورد ثبت نام-سرقت رسوایی لرزاند که ورزش. هیچ بازیکن شد و با MLB برای نقش خود را هر چند کارلوس Beltran — تنها بازیکن مشخص شده در کمیسیون راب مانفرد گزارش — آیا بخشی از راه با متس به عنوان مدیر ،

سابق Astros ابزار مرد Marwin گونزالس است که مجموعه ای برای شروع فصل دوم خود را با دوقلوها شد اولین hitter وظیفه برای ابراز ندامت و عذر خواهی برای نقش خود در رسوایی. White Sox پارچ دالاس Keuchel گفت که او “شخصا با عرض پوزش در مورد چه چیزی آمده در مورد کل وضعیت است.”

فعلی Astros بازیکنان را یکی دیگر از تدابیر جدید برای پاسخ به سوال در مورد این رسوایی زمانی که آنها در روز پنج شنبه. با توجه به گزارش سه شنبه در ورزشی, Beltran بود سر دسته و “پدرخوانده” که آن را به این طرح نادیده گرفتن اعتراض برخی از مربیان و هم تیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>