حداقل 65 خبد از مسافران نیویورک coronavirus در اسرائیل

حداقل 65 اعضای 114-قوی خبد Lubavitch گروه است که تحت قرنطینه در بیت المقدس پس از ورود به هتل از شهر نیویورک که هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش.

این Hasidic مسافران قرار گرفت و در دن هتل پس از گفت و در فرودگاه بن گوریون آنها اجازه داده نمی شود به خانه قرنطینه زیرا آنها وارد از عمده کانون با توجه به تایمز اسرائیل است.

همه آلوده به مسافران منتقل شود به Shmuel HaRofeh مرکز پزشکی در حالی که 41 نفر دیگر باقی می ماند در هتل اورشلیم پست گزارش شده است.

هشت نفر از مسافران هنوز در حال آزمایش و تصمیم گیری در مورد آنها ساخته شود هنگامی که نتایج در دسترس با توجه به روزنامه.

شبانه روزی خود را El Al پرواز روز چهارشنبه به تعویق افتاد که نگرانی برخی از مسافران ممکن است آلوده تایمز اسرائیل گزارش شده است.

مسافران شد نیاز به ثبت نام یک اعلامیه بیان آنها در حال تجربه هر گونه علائم بیماری و این که آنها تا به حال شده است در معرض هر کسی با COVID-19 در قبل از دو هفته است.

آنها نیز تا به حال به توافق برسند که ساخت یک غلط اعلام خواهد تشکیل یک جرم جنایی تایمز اسرائیل گزارش شده است.

اسرائیل و وزارت دفاع که قبلا گزارش شده است که 15 خبد Lubavitch گروه آزمایش مثبت, به روز شده در شماره روز یکشنبه.

پرواز خود را در زمان خاموش یک روز پس از خبد ستاد در 770 شرقی پارک وی در ultra-Orthodox محله تاج ارتفاعات بود تعطیل برای اولین بار.

با وجود بسته شدن ده ها تن از مردان جمع در سایت در چهارشنبه برای انجام نماز در میان سراسر شهر بود ممنوعیت بیش از 50 نفر جمع آوری در یک نقطه.

یک فیلم بعد از ظهور نشان می دهد که کلانتر, متفرق بزرگ نماز گروه پس از یک خوشه از موارد مثبت تایید شد در میان جوامع یهودی ارتدوکس در قصبه پارک و Williamsburg, پیشرو خود را Satmar rebbe به صدور یک فرمان به بستن تمام ساختمان های مذهبی.

فیلم های دیگر نیز نشان داد اعضای یهودی ارتدوکس و Hasidic جوامع آشکارا هجوم اجتماعی فاصله سفارشات میزبانی شلوغ مراسم عروسی.

اسرائیل و مقامات بهداشت گفت: از آن مطلع El Al ملی هواپیمایی, در مورد عفونت و تلاش های در جریان برای تماس با حدود 200 مسافر دیگر که روی عرشه پرواز به طوری که آنها می توانید خود را قرنطینه.

این کشور موظف است که هر کس پس از رسیدن از خارج از کشور باقی می ماند و باید در قرنطینه به مدت 14 روز.

با توجه به آخرین چوب خط 1,238 مردم تشخیص داده شده اند با این ویروس و یک نفر – یک زن 88 ساله از بازماندگان هولوکاست — درگذشت از آن در اسرائیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>