آتاری است که باز کردن یک زنجیره ای از هتل ها.

ویدیو بازی پایونیر — که کلاسیک عناوین شامل “پنگ” “سیارک” و “سرمایه دار خیلی مهم RollerCoaster” — این هفته اعلام کرد که اولین هتل را شکستن زمین در بهار امسال در شهر فینیکس.

بازی های ویدئویی با مضمون هتل ها خواهد شد “سطح بالا, هتل, سرگرمی, با به طور کامل همهجانبه تجربه برای هر سن و توانایی بازی” و قابلیت “آخرین مجازی و واقعیت افزوده” آتاری گفت.

هتل ها را شبیه به طور منظم ساختمان از خارج این شرکت گفت: — به جز قرمز درخشان نوار نور به شکل آتاری آرم در حال اجرا پایین سمت ساختمان.

اتاق را از ویژگی های دکور اعم از یکپارچهسازی با سیستمعامل به اینده, با الهام از فیلم هایی مانند استیون اسپیلبرگ “آماده پخش یک” GSD مدیر عامل گروه صدفی مورفی با سی ان ان گفت.

توسعه و طراحی هتل خط رهبری است GSD گروه و همچنین به عنوان توسط “لاک پشت های نینجا” تولید کننده ناپلئون Smith III.

“هنگام ایجاد این نام تجاری جدید هتل مفهوم ما می دانستیم که آتاری خواهد بود که راه مناسب به مهمانان ‘دلتنگ و كلاسيك با مدرن” نگاه و احساس ما قرار بود برای” اسمیت در بیانیه ای گفت. “اجازه دهید آن صورت, چگونه سرد خواهد بود به ماندن در داخل یک آتاری?”

ققنوس هتل است که انتظار می رود برای باز کردن در دو سال است. مکان های بیشتر در حال برنامه ریزی برای شیکاگو و دنور, سیاتل, سان فرانسیسکو, سیاتل, سان خوزه, کالیفرنیا و Austin, Texas. برخی از مکان ها شامل سالن های میزبان esports حوادث آتاری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی