آتلانتا زن التماس کرد گناه را به ضرب و شتم a 3-year-old boy با چوب بیس بال برای خوردن یک نوعی کیک کوچک با توجه به گزارش.

LaShirley موریس التماس گناه در دسامبر. 11 در مرگ KeJuan میسون که داشت به شدت کتک در “روچ آلوده” غربی آتلانتا خانه با کبودی در سراسر بدن خود را در ماه اکتبر 2017, WXIA گزارش.

موریس و خواهرش Glenndria موریس — پسر حقوقی نگهبان در زمان قتل — اصرار به افسران که او فشرد در نوعی کیک کوچک. اما کالبد شکافی نشان داد که کودک مرده بود از نیروی بلانت تروما — با کبودی بر روی پاهای خود را پشت قفسه سینه و باسن و بازو و سر ایستگاه گزارش.

Glenndria Morris
Glenndria موریسFulton County, کلانتر,

“او به من گفت که از دهان او بیرون قبل از اینکه من رو کالبد شکافی را که به او شده بود مورد ضرب و شتم مورد نوعی کیک کوچک” KeJuan مادر بزرگ خاویر Upshaw گفت: در طول یک سال 2018 پیوند شنوایی برای Glenndria موریس. “من پنج grandbabies. من تا به حال شش. این ناعادلانه است. او 3 سال است. چه چیزی می تواند یک کودک انجام 3 سال را به شما ضرب و شتم او را به مرگ ؟

پسر در برابر آسیب های خود را در یک بیمارستان در Oct. 21, 2017 با توجه به Atlanta Journal-Constitution.

در علاوه بر این به قتل LaShirley موریس نیز مجرم به اتهام تشدید حمله و ظلم و ستم به کودکان در KeJuan مرگ است. او محکوم به زندگی در زندان با امکان آزادی مشروط, WXIA گزارش.

دادستان اعلام کرد Morris’ non-مذاکره درخواست معامله در روز جمعه به ایستگاه ،

پرونده Glenndria موریس – که متهم برای توقف کشنده ضرب و شتم – هنوز در انتظار. او در مواجهه با اتهام قتل تشدید حمله و ظلم و ستم به کودکان در KeJuan مرگ بر آمریکا-قانون اساسی ،

در سال 2017 KeJuan و سه خواهر و برادر خود را قرار داده شد در مراقبت از گرجستان بخش از خانواده و کودکان خدمات پس از مادر خود گران بود بر بی پروا رفتار شارژ. پسر با مادر جرالدین ماسون گفته چپ جوانان تنها در خانه و آزار آنها را با توجه به بخش سوابق ذکر شده توسط این روزنامه است.

ماسون بود و بعد از آن پیوست با یکی از کودکان خود را زمانی که او از زندان آزاد شد در مارس 2017 — که در آن نقطه او همچنین درخواست سرپرستی موقت برای KeJuan و برادر دوقلوی او. ماسون پیشنهاد کرد که Glenndria موریس — پسر مادر تعمیدی خدمت خود را به عنوان نگهبان گزارش روزنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im