کسی که با حضور ملی روزنامه نگاری کنفرانس در نیواورلئان با بیش از 1000 دیگر خبرنگاران در هفته گذشته را آزمایش کرده است “presumptive مثبت” برای coronavirus سازمان دهندگان این رویداد اعلام کرد.

این کنفرانس که لگد جمعه و فرار از ظهر یکشنبه در نیواورلئان ماریوت بود و سالانه جمع آوری برای موسسه ملی به کمک کامپیوتر, گزارش ملی غیر انتفاعی تحقیقی خبرنگاران و سردبیران.

بینام شرکت کنندگان که در سفر خود به کنفرانس از درون ما وجود دارد از پنج شنبه تا شنبه بعد از ظهر خشم در بیانیه ای گفت.

از شرکت کنندگان که فقط علائم خفیف است و انتظار می رود تا بهبودی کامل نفس است quarantining در بیانیه ای گفت:.

فرد در نظر گرفته شده است “presumptive مثبت” مورد دلیل یک تست آزمایشگاهی آمد مثبت اما نتیجه هنوز به طور رسمی تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بر اساس شروع علائم آن مشخص نیست که آیا این فرد قرارداد عفونت قبل و یا بعد از کنفرانس.

به شرکت کنندگان رسیدن به مردم آنها تماس نزدیک با طول کنفرانس و رویداد سازمان به اطلاع افرادی که حضور داشتند قبل از ثبت نام دست در کلاس با کسی.

CDC توصیه می کند که تمام کنفرانس را برانگیخت رسیدن به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها با حضور جمع زیادی با کسی که تست آزمایشگاهی مثبت برای COVID-19.

برخی خبرنگاران و سردبیران که با حضور خواهد کار از خانه برای هم بودن.

در میان آنها برخی از نیویورک تایمز کارکنان خواهد شد که ماندن در خانه برای 14 روز ملی ویرایشگر مارک Lacey تایید در یک صدای جیر جیر. وجود دارد این است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که هر کسی از زمان که با حضور در این کنفرانس بیمار است,” او گفت:.

در ضمن بار’ اتاق های خبر در نیویورک و واشنگتن دی سی در حال گرفتن “تمیز کردن عمیق” او گفت:.

در یک یادداشت ارسال شده از بار ناشر A. G. Sulzberger و مدیر عامل شرکت مارک تامپسون برای همه 4,300 کارکنان در دوشنبه او را تشویق همه کارکنان به محل کار از خانه در پیش بینی از یک coronavirus بحران است.

Condé Nast و هرست نیز به خود شهر نیویورک کارکنان این گزینه از کار از خانه در نور از شیوع کروناویروس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de