دادستان می پرسد قاضی به متهم قاچاقچی مواد مخدر برای جلوگیری از coronavirus

وکیل برای 460 پوند نژادهای انتظار صدور حکم است درخواست برای مشتری خود را به نقل مکان کرد و از فدرال قفل-تا به خانه حبس با این استدلال که خود را وزن و فشار خون بالا قرار داده و او را در معرض خطر بالا برای ابتلا به کوروناویروس.

Terrill Latney, 40, که با نام “Motis,” قفل شده است تا در بروکلین شهری بازداشتگاه و می تواند حداکثر مجازات حبس از زندگی در زندان پس از copping به باجگیری و توزیع کوکائین اتهامات عنوان شده علیه.

Latney وکیل درخواست مشتری خود قادر به صبر برای صدور حکم در خانه مادرش در ریورهید در حالی که COVID-19 اسپرد را از طریق شهر نیویورک زندان — و مطمئن مرکزی Islip قاضی فدرال جوانا Seybert در مدارک دادگاه که سنگین متهم است نه یک پرواز خطر است.

“آن است که یک ماده از اینکه COVID-19 ویروس منتقل خواهد شد به زندانیان در واحد خود را, اما زمانی که” وکیل نیل Checkman نوشت.

با توجه به BOP آخرین شماره ارسال شده را در وب سایت خود یک زندانی در MDC و سه در منهتن شهری مرکز تادیبی باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Checkman گفت: در این پرونده که Latney و زندانی دیگری می گویند که 10 زندانی و هشت کارکنان در MDC یا COVID-19 یا در حال نشان دادن علائم داشتن مرگبار اشکال.

Latney متهم شد در کنار نه شخص ادعا اعضای Suffolk County مبتنی بر Red سنگ گوریل مجموعه ای از خون ،

در نوامبر. 17, 2015, Latney سوار سه نفر از اعضای این باند در یک جستجو برای پیدا کردن یک رقیب عضو باند.

این گروه کشیده در کنار 2005 مرسدس بنز و اخراج 39 عکس به وسیله نقلیه اشتباه فکر رقیب در داخل بود. به جای آنها به کشته شدن 27 ساله توماس Lacolla یک دوست از هدف خود را.

دادستان مخالفت Latney انتشار از MDC با استناد به طولانی رپ ورق از مواد مخدر محکومیت رفتن از 20 سال است.

“Latney ساخته شده است یک حرفه ای فروش سم در خیابان های, Suffolk County,” دادستان استدلال می کنند.

Seybert برگزاری یک جلسه در روز پنج شنبه در Latney درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>