At&T در حراج به فروش چهار منطقه ای کانال های ورزشی می افتد کوتاه

At&T در حراج به فروش چهار منطقه ای شبکه های ورزشی به نظر می رسد متزلزل — آخرین نشانه آن است که کسب و کار از پخش ورزشی محلی در مشکل این است که آمریکایی ها همچنان به کاهش روابط خود را با کابل.

بی سیم های غول پیکر را دریافت کرده چند مناقصه برای آن گروه از چهار کانال های ورزشی را پوشش بازارهای اطراف سیاتل, Denver, پیتسبورگ و هوستون — اما همه آنها آمدند و در اطراف و یا زیر 500 میلیون دلار برای بسیاری قابل توجهی از انتظارات تخمین زده می شود حدود 1 میلیارد دلار منابع گفت: پست.

کلید سد: AT&T بستری در مناقصه که در طول 12 ماه آینده انتظار آن منطقه ای شبکه های ورزشی و یا RSNs خواهد رنج می برند شدید شیرجه رفتن در EBITDA — از نزدیک تماشا متریک سودآوری در وال استریت.

به روز شده در مالی نشان می دهد که EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک) برای سال 2020 سقوط خواهد کرد و به حدود 55 میلیون دلار از 115 میلیون دلار در سال گذشته است.

سرب پیشنهاد Sinclair Broadcast Group محافظه کار-تکیه تلویزیون صاحب ایستگاه که scooped تا 21 منطقه ای شبکه های ورزشی و یا RSNs از دیزنی در ماه اوت منابع گفت.

پس از دریافت underwhelming مناقصه در اواخر سال گذشته AT&T است و نه نقل مکان کرد و در یک پیشنهاد — افزایش نگرانی که ممکن است لغو در مجموع منابع گفت.

“آنها نمی نیاز به فروش گفت:” یک منبع با آگاهی از این حراج که شامل حقوق به هوا بازی های تیم مانند Houston Rockets, the Seattle Mariners و پیتسبورگ پنگوئن.

AT&T کاهش یافته است به نظر. سینکلر نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

مشکل فروش و آخرین شواهد سریع و وحشیانه زوال یک بار آرزو پخش تو رفتگی در دیوار که سینکلر انباشت اشیاء بدست آمده است به حتی به عنوان نگرانی های بیش از طناب برش کوه.

که شامل سینکلر forking بیش از $10.6 میلیارد دلار هم با اقلیت سرمایه گذاران به خرید دیزنی RSNs که ارائه برنامه نویسی از لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماوریکس و سنت لوئیس کاردینالز.

به طور جداگانه در ماه اوت سینکلر جدید ورزشی تابعه الماس گروه ورزشی خرید 20 درصد سهام این یانکی ها ” YES شبکه به ارزش $346 میلیون نفر است.

سقوط آزاد می آید به عنوان RSNs در حال گرفتن فشرده در همه طرف. تیم خواستار بیشتر برای حقوق پخش بازی های خود را حتی به عنوان شرکت های کابل مبارزه برای پرداخت کمتر برای حمل شبکه و یا در مورد شبکه ظرف شروع به رها کردن آنها را در دسترس نباشد.

At&T در پیتسبورگ RSN برای مثال به یک جدید چندین ساله معامله در ماه های اخیر با دزدان دریایی تیم بیس بال است که به طور قابل توجهی کاهش به سود خود این منبع گفت. همچنین نیروبخش برای حداقل یک تیم بیشتر به بازی بیس بال بعد از این سال این منبع گفت.

“این RSNs انجام می دهند بدتر از کلی کابل مدل” گفت: تحلیلگر غنی گرینفیلد از LightShed همکاران.

“هنگامی که شما سینکلر کاهش یافته است توسط ظرف و غذا رنج می برند نیست … آینده برای این صنعت به نظر نمی آید خوب” سبز گفت.

سبز بود با اشاره به میلیاردر چارلی Ergen ماهواره ای تلویزیون شرکت Dish Network که کشیده پلاگین در 21 RSNs سینکلر موافقت کرده بود برای خرید یک ماه قبل از معامله مهر و موم شده بود. ترس وجود دارد, آن می تواند همین کار را برای دیگران از جمله AT&T.

سینکلر سهام منعکس شده است این گلایه به پایین نزدیک به 35 درصد از ماه مه. سینکلر مدیر عامل کریس ریپلی می گوید: این بازار از دست رفته است “بزرگ” تاثیر سینکلر به دست آورید از رشد شرط بندی آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>