مقامات استراليا به روش خوشه ای شامل coronavirus

سیدنی — استرالیا مقامات باز کردن pop-up coronavirus تست کلینیک آینده به سیدنی Bondi ساحل در چهار شنبه به عنوان کارکنان بخش بهداشت شامل خوشه از عفونت در سراسر کشور است.

در حالی که سخت قفل کردن اقدامات در حال حاضر در محل در استرالیا شیوع این بیماری تشخیص داده شده اند در برخی از جوامع از جمله باندی که عناوین ساخته شده در مارس زمانی که هزاران نفر از مردم دیده می شد نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین آن در جهان مشهور ساحل.

جنوب استرالیا Barossa دره شراب-منطقه بسته شده است و مدارس و امکانات این هفته با توجه به موضعی شیوع در حالی که شش چمدان-گرداننده کار در دولت Adelaide airport نیز آزمایش مثبت به COVID-19.

“باندی است که یکی از آن مکان که در آن ما شاهد محلی انتقال و ما شاهد موارد در میان برگشت در روزهای اخیر” نیو ساوت ولز سلامت مدیر جرمی McAnulty گفت: در سیدنی در روز جمعه.

پاپ آپ کلینیک های طراحی شده به سطح شیب دار تا تست در یک منطقه اختصاص داده شده برای کمک به مقامات شامل گسترش این بیماری است.

نیو ساوت ولز (NSW), این کشور پرجمعیت ترین ایالت باقی مانده است کانون این بیماری در استرالیا حسابداری برای تقریبا نیمی از این کشور را تایید موارد که در حال حاضر بیش از 4500. شده اند وجود دارد 20 مرگ و میر.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: وجود نشانه های اولیه که ویروس مورد اعداد در دولت تثبیت شد.

“ما نمی توانیم اجازه دهید ما پا به پدال نمی توانیم استراحت” Berejiklian گفت: در سیدنی.

“آن را نمی طولانی برای چیزهایی که خارج از کنترل است.”

نرخ رشد در عفونت های جدید در سراسر کشور کاهش پیدا کرده است و به کمتر از 10 درصد در طول سه روز گذشته از 25-30% یک هفته پیش, بالا بردن امیدوار است که استرالیا شروع به “صاف منحنی.”

مانند بسیاری از کشورهای استرالیا مالی و مشاغل بازار شده اند roiled با شیوع بیماری, باعث, دولت برای پرده برداری از چندین بسته های محرک از جمله $79.9 میلیارد دلار در شش ماه دستمزد یارانه.

در حالی که اکثر ویروس موارد تشخیص داده شده اند در شهرهای بزرگ خوشه نیز پدید آمده در منطقه ای در شهرها و توریستی.

Barossa شورای شهردار Bim Lange گفت: مدارس در شراب سازی منطقه شده بود دستور به تعطیل و بسیاری از امکانات دیگر بسته به عنوان یک نتیجه از یک موضعی شیوع فشار در باغ های انگور و دیگر کسب و کار درگیر در انگور-فصل برداشت.

“ما تا به حال سه سال از خشکسالی و در حال حاضر این” Lange به رویترز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>