بانوی استرالیایی لگد از چین برای دویدن در طول قرنطینه

یک بانوی استرالیایی به طور موقت زندگی در پکن دستور داده شد به ترک چین — چون او رفت و آهسته دویدن در نقض این کشور سخت قرنطینه قوانین با توجه به گزارش های جدید.

47 سال تنها به عنوان خانم لیانگ وارد شده به کشور از طریق پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در آوریل 14 — و صرف تنها یک روز قبل از وجود مشکل با قانون و آسیا سیم گزارش شده است.

در یک ویدئو که به آنجا رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی چینی و ارسال شده توسط سی ان ان بین المللی خبرنگار شهد گن, Liang — که به نظر می رسد فقط از او تنه زدن و نبود پوشیدن یک ماسک صورت — نشان داده شده است در درب او اجاره محل اقامت استدلال با یک کارگر سلامت که به او توضیح داد که او نیاز به ماندن در خانه.

ورود بین المللی باید خود قرنطینه تحت کنترل عفونت قوانین اعمال شده در پکن.

“من نیاز به رفتن در حال اجرا” او groused در کلیپ های ترجمه شده توسط خروجی. “من نیاز به کار کردن. اگر من سقوط بیمار خواهد شد که مراقبت از من ؟ شما آمده است؟”

در یک نقطه در طول زمان تعامل او فریاد زد: “کمک! من مورد آزار و اذیت!” باعث دو افسر پلیس با پوشیدن ماسک صورت برای نشان دادن در درب.

“من به شما بگویم مهم نیست که [اگر] شما چینی یا خارجی شما باید مطابق با قانون جمهوری خلق چین” یکی از افسران او گفت: با توجه به گزارش. “این است که برای محافظت از خود و برای محافظت از دیگران است.”

به عنوان کلیپ گردش مردم آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با تماس برای زن به “عودت و برگشت به استرالیا.”

در روز چهارشنبه با مقامات پکن خروج و ورود دولت لغو لیانگ کار-نوع اجازه اقامت که قبلا معتبر تا سپتامبر و دستور داد او را به ترک در یک زمان تعیین شده دوره.

مقامات مشخص نیست دقیق مهلت.

لیانگ بود که استخدام, چینی, شرکت های فرعی, آلمانی, غول دارویی بایر نیز به سرعت اخراج از پست خود.

“با توجه به قوانين مربوطه این شرکت تصمیم به اخراج کارمند بلافاصله موثر” بایر چین در بیانیه ای گفت: ترجمه شده توسط سی ان ان.

“همه کارکنان بایر چین به شدت باید اطاعت از اقدامات مختلف اعمال شده توسط دولت های محلی برای مبارزه با COVID-19 اپیدمی و همچنین به عنوان محلی قانون و مقررات است.”

هر دو پنج شنبه و جمعه نه تنها به صورت محلی منتقل COVID-19 مورد گزارش شده در چین. در حال حاضر کشور تبدیل شده و توجه خود را برای جلوگیری از وارد موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>